Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babam memur. Annem sakatlık aylığı alabilir mi?

resulkadim

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben sakatlık mağası bağlayan amasya vergi dairesi birimindeki adem bey ile gorusmek için gittim maaş bağlanması için ne yapmamıs gerek dedim bene soyle bi soru sordu : baban varmı dedi var dedim baban baksın annene ne gelıon kı buraya direk soylediği bu adam da anlatma tarzı ve ya gereklı ewrrak ne demeye kalmadı adam tersledi benı hemen raporu gösterdim baktı baban memur maas veremeyız dedi babamın memur olması neyi değiştirior maaşı var dıe maasımızın yarısı hastanede odenen borç ve ortepedi için bankadan çektiğimiz paranın taksıtıne 4,,de 2 si gidiyor bu ailedeki bireylere düşen kısı başı gelir onemli değilmi babam 1,200 alıyıo ama maas bordrosunun dokumanı çıktığı zaman kesintiler hep gözukmekte kişi başı gelir kaç olacakkı bunu alabilelim bakıcımıza verdiğimiz para da cabası

önerilerinizi bekliyorum...

Eşlerden biri sigortalı ve gelir sahibi ise diğerine 2022 maaşı bağlanması maalesef mümkün değil.

Size öyle saygısızca hitap eden memuru BİMER'e şikayet edin.

Üst Alt