Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babam sağlık güvencesinden faydalanmak için ne yapmalıyım?

green_blue

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Engelli raporu aldım, raporu almadan önce babamın sağlık güvencesinden yararlanıyordum ama raporu aldığım günden bu yana yararlanamıyorum, % 62 engel raporum var.
Sağlık güvencesini nasıl halletmem gerek. Hastaneye gidemez oldum. Tek yaptıkları acil de muayene ve verdikleri ilaclar ücretli, aldığımız 3 aylık maaş onların olsun yeter ki şu sağlık sorununu halletsinler. Nasıl bir yol izlemeliyim, nereye başvurmam gerek, iki aydır geçmeyen bir grip ve üzerine bir kulağım da duyma kaybı oldu. Bir yol gösterin

Yeşil kart başvurusuna gerek yok, otomatik olarak yeşil kartlı sayılıyor engelliler 2022 kapsamında denildi kaymakamlıkta çalışan şahıs. Lakin ne zaman hastaneye gitsem doktor muayene ücreti tahlil ücreti filan istiyorlar, aciller hariç. Benım durumum olsa değil yeşil kart 2022 den bile yararlanmam. Gün içinde doktora gidemiyorum. Ücret alacaklar diye acil girişi yaptırıyorum ama onlarda gün içinde doktora görünmemi söylüyor. Elimden gelse aldığım raporu iptal ettireceğim bin pişman oldum

Üst Alt