Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babamdan dolayı Emekli Sandığı'ndan yararlanıyorum. 2022 maaşı alabilir miyim? [Soru]

adana01

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar 2022 maaşına başvuralı 22 ay oldu ortalarda birşey yok ama benim aklıma takılan şeyler var. ben babamın üzerine kayıtlıyım Emekli Sandığından faydalanıyorum ve süren devamlı kontrol gerektiren bir hastalığım olduğu için pek çok kereler doktora gittim ve ilaç kullandım. Bu süre içinde kullandığım ilaç paraları ne olacak ve babamın üzerinden düşer miyim yoksa Emekli Sandığından faydalanabilir miyim?

2022 maaşından yararlanabilmek için hiç bir sosyal güvencenizin olmaması lazım. ancak sosyal güvencesi olup ta 2022 den yararlan insanlar da var. fark edilirse 2022 maaşını bağlamayabilirler.

artık herşey bilgisayar ortamında vatandaşlık numarasıyla kimin neyden faydalandığı belli oluyor.farketmeme durumu nasıl oluyor? iki yıldan bu yana hala soruşturuluyoruz.

Henüz herşeyi bilgisayar ortamına aktaramadık aktarılmış olanların pek çoğu ise pc kullanmayı bilmeyen memur/memure lerin elinde ziyan olup gitmekte...

arkadaşım bu zamana kadar sağlık karnemi kullandım herhangi bir sorun olur mu?

2022 den hiç bir şekilde yararlanmamişinki.başlarsa eger hemen babanın üzerinden düşmen lazım sonra yeşil kart için muracat etmen lazım,saglik hizmetlerindende yararlanmak içinde

saglicakla

slm kardeşim adana01 senin raporun yüzdesi kaç babanın emekli sandıgından faydalanıyorsun benim raporum yüzde 60 bende faydalanabilirmiyim . cvb yazarmısın tşk ederim

hayırlı günler arkadaşım.benim raporum %90.bakıma muhtaç olduğumu ve herhangi bir mal varlığım olmadığını değişik kurumlardan bayağı bir uğraşarak ispatını yapıyoruz faydalanabiliyorum.bayanlar faydalanabiliyor erkekler hakkında bir bilgim yok.

Üst Alt