Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babamın emekli olması ve aylık 250 TL mülk geliri olduğu için 2022 kesilir mi?

mustafa21

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
ben 32 yaşında bekarım babam ssk işçi emeklisi birde bir mülkümüz var aylık 250 tl bankadan kira bedeli yatırılıyor acaba yeşil kartım ve 2022 kesilirmi bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler

Mustafa, yeşil kart için muhtaçlıgınız tek tek incelenecektir. Muhtaç bulunmadıgınız takdirde yeşil kartınız iptal edilir.
Ayrıca:http://www.engelliler.biz/forum/saglik-guvencesi/73083-9-5-milyon-yesil-kart-sahibine-test.html
2022 aylıgı için de kendi geliriniz dahil nafaka yukumlusu yakınlarınızdan alacagınız yardım miktarı dikkate alınır. Yeniden gözden geçirme sürecinde muhtaç bulunmadıgınıza dair bir karar çıkarsa aylıgınız durdurulur. Muhtaçlıgınız devam ediyorsa sorun çıkmaz.
O yüzden şuradaki örnek olay 2'yi dikkatle inceleyiniz lütfen. En azından gelir hesabının nasıl yapıldıgı konusunda bir fikriniz olur...

Üst Alt