Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babamın sağlık güvencesinden düşmeden sakatlık maaşı alabilir miyim?

gökhan71

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
arkdaslar ben trafik kazası sonucu of lu oldum ½95 raporum var trafık kazasında ben suclu oldgum için sigorta sırktı hiç bır sekılde odeme yapmıyr ne saglık gderını karsıladı nede baska seylerı suan babamn saglık guvcesıne gectım devlet sonta parasınıda karslamıyr bı tek bakıcı parasına basvurdk daha baglanmadı oda
sakatlık masına basvurcam bu seferde babamın sagklık guvncesınden dusersın dıyolr bnm nerelerden parasal haklarım var ne gıbı kurumlara bas vurmalıyım yönlendırırsenız sevınırım maddi yonden bari bıraz rahtlmk istiyorum

Bu konuda yeterli bilgiyi Bülent bey verecektir(oturan boga).Ben'de sizinle aynı konumdayım.Üç yıl önce başvurdum birikmiş paramı aldım şimdide maaşımı alacagım.Halen babamın saglık karnesinden yararlanıyorum.2022'saglık güvencesinin olup olmamasına deyil, gelir durumuna bakıldıgından sorun olmuyacagını düşünüyorum.Tabi tedirginligim devam ediyor??????

Üst Alt