Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babasından maaş alan ve %96 özürlülük raporu olan biri 2022'den yararlanabilir mi?

su11

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkese slm...

Babamdan emekli aylığı alıyorum. 540 civarı. 2010 un başında %96 lık bir özürlülük raporu aldım. Üstime bir tane araba görünüyor.
2022 özürlülük maaşından faydalanabilir miyim? Başka haklarım nelerdir bilmek istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

2022 yararlanamazsınız
emlak vergisinden muaf olursunuz
ankarada iseniz su faturanızda %90 indirim yapabilirsiniz
arabanız için mtv den muaf olabilirsiniz

wooooww

Arkadaş baya acımasızca eleştirmiş. Eğer bana tanınan bir hak varsa neden kullanmayayım ki? Hakkım yoksa susar otururum yerime. Ayrıca bu devlete hiçte kambur olmayız, olamayız çünkü devlet o kadar acımasız, o kadar sömürgeci olmuş ki ne kadar bize verdiği hakları arasak azdır diye düşünüyorum... Her gün ayrı bir şeye zam geliyor, ayrı bir yasa çıkıyor hiçbiri de aleyhimize oluyor mu?? Hayırrr ... O zaman bunun adı devlete kambur olmaksa... Ben sonuna kadar son nefesime kadar bu sömürgeci devlete kambur olacağım...

kunta;
Mtv den ve emlak vergisinden nasıl muaf olabilirim?

Üst Alt