Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bağ-Kur kaydım/borcum var diye 2022 maaşımı kestiler..?

kenan/dinar

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
öncelikle syn oturanboğa ya tşkürlerimi sunayım. biz engellileri böyle bir platformda buluşturduğu icin...bende %63 oranında ortepetik özürlü biriyim ve iki koltuk değneği ile yürüyebiliyorum antalya da yaşamaya calışıyorum.2006 yılında bağkur ra olan kaydım ve 40 bin tl borcum var maaş almıyorum bağkur dan ama özürlü maaşımı kestiler ve kaydın olmayacak diyorlar ve vermiyorlar.bende mahkemelik oldum 16 yıl 05 aylık bağkurluluğumdan vaazgecmeden maaşımı almak icin

evet dahası tüm bağkur'dan doğan haklarımdan vazgecmem isteniyor...siliyorlarmış isteğimle tüm borcumu...ama arkadaşlar ne malum mesela piyangoda ikramiye çıkarsa bana?yatırır bağkurumu emekli olabilirim artı 2022 den alınan ücayda 450 tl den iyidir haa oda mahkeme ile olacak bir olay.cünkü bağkur bizde emeklilik 25 yıl diyor artı ben bu borcun hapsini yattım yani...

Üst Alt