Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

balık ve de kuş besleyip üreten var mı

Kuş sayılır mı bilmem Tavuk ve Horoz besliyorum yumurta tavukları, strese, Ağrılara, her şeye birebir.. daha az insan ile görüşmek iyileştiriyor

Ben de iki tane sevda papağanı ve iki tane de muhabbet kuşu var.

Çok istiyorum ama bir türlü yavru alamıyorum. Aslında bütün kuşlar bana hediye edildiği için haklarında pek bir bilgiye sahip değilim. Mesela ilk muhabbet kuşları geldğinde kuşçuya giderek yumurtlama yapılmıyor dediğimde bana nijerya tohumu veriyoırlar ve bununla birlikye kızgınlık dönemi başlayınca yumurtlama gerçekleşir demişlerdi. aylarca verdim ama birde baktım ki kikisi de erkekmiş. Yani eş değillermiş. :) Bende kuşçuya giderek birini vererek yerine dişi aldım. ama yine de yumurtlama yok.

kuslari yayir birde onlara mama yap

kuslar bir birinden ayir birlerini gormicdk sekilde birde mama yap vitaminli su ver

Bir dönem muhabbet kuşu üretimi yaptım.. 130 takım olmuştu çok fazla olunca bakım sorunları oluşuyor yavru alımı zorlaşıyor.. muhabbet kuşunu bıraktım şimdi 7 takım kanarya aldım onlarla vakit geçiriyorum .. ama 2 haftadır balık üretimini kafaya taktım birde onu araştıracağım 🙂

Üst Alt