Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Baltalimanı hastanesinde skolyoz ameliyatı olan var mı?

Dlkmnz

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar baltalimani hastanesinde ameliyat olan var mi ve onerebilecegi doktor bu hastane de ?

Merhaba ben 2 hafta önce kifos skolyoz ameliyatı oldum kifos 78 skolyoz 54 dereceydi ameliyatim 7 saat sürdü sonra odama aldılar ağrilar oldu biraz ama olsun boyum uzadı ve gözle görülür bir şekilde değişiklik oldu 12 tane vida takıldı sabitlendi ve çok mutluyum fazla ilerlemeden ameliyat olmanızı öneririm

Dostlar bende de 65 derece kifoz var ameliyat olmak istiyorum bana onerebileceginiz dr varmı. Özel Hastaneler çok pahalli heralde... mecburen sigorta Hastanelerini düşünüyorum... Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ☺

Ben de dört ay önce baltalimanında skolyox ameliyatı oldum

Baltalimanı'nda skolyoz ameliyatı olacağım. Beni ne bekliyor?

Arkadaşlar sormak istediğim konu ameliyat öncesi hazırlıklar tahliller yapıldı yatis için aricaklar beni neler bekliyo aynı süreçten geçen arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim bi de ıstanbul dışı başka şehirden gelen arkadaşlar ameliyat olduktan sonra ki durumumuz yolculuk yapmaya ne kadar müsait oluyo yolculuk yapsakta kontroller için tekrar cagirilicaz ne kadar sonra cagiriliyoruz ?

Üst Alt