Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bankaların özel sağlık sigortasından nasıl yararlanılabilir?

Konular
6
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bankanın sağlık sigortasıyla ilgili bilgilere ihtiyacım var .bir kaç sorum olacak bankada çalışan arkadaşlarımız yardımcı olur musunuz.

(örnek bir banka ismi veriyorum diyelim ki akbank) ben bu bankanın:

1. Sağlık sigortasını yaptırmam için oranın maaşlı müşterisi olmak zorundamıyım.
2. Daha önceden ajbankla ilgili hiç bir işim yoktu sadece sağlık siğortasın yaptırmak için gittiğimde sonuç ne olur.
3. Diyelimki akbank ta sağlık sigortası kaydım yapıldı. bu sağlık sigortasından faydalanmam için kaç ay ödeme yapmam gerekir ve nekadar .
4. ödemeye başladım ve bir kaç ay sonra özel bir hastanede ameliyat olmam gerekiyor.sağlık sigortası yaptırdığım akbankla da hastanenin anlaşması var diyelim.bu ameliyatın yada hastanede yatış sürecinin ne kadarını yaptırmış oldugum sağlık sigortam karşılar..

Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bu bilgilere acilen ihtiyacım var.şimdiden hepinize tşk ederim

Özel sağlık sigortasından herkes yararlanabilir. Ne müşterisi olmaya ne çalışmaya gerek var.
Dilediğiniz bir özel sağlık sigortasını yaptırabilirsiniz. Bunun için başvuru yaptığınızda sizden tam bir sağlık kontrolü isterler. Burada amaç varolan sakatlıklarınız/hastalıklarınızı ve risklerinizi kapsam dışı bırakmaktır. Yani, varolan bir hastalıpınız için hiç bir şeklde sağlık gideri ödemez özel sağlık sigortası.

Sigortanın kapsamı yapacağınız sözleşmeye bağlı. Bir çok seçenek sunulur bu konuda. Ne kadar "lüks" isterseniz o kadar pahalı olur sigorta poliçeniz...
Şurayı inceleyebilirsiniz: Özel Sağlık Sigortası Fiyatları | Sigortam.nethttp://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=145&ParentId=1&S=True

arkadaşım bende özel bir bankada çalışıyorum özel sağlık sigortam var fakat böbrek hastası olduğum için böbreklerle olan rahatsızlığımI karşılamıyorlar.ama diğer hastalıklarda bir problem çıkmadı bu zamana kadar ödeme yaptılar.detaylı birşey sormak isterseniz öğrenebilirim bununla ilgili ulaşabileceğim kişiler var arkadaşlar

Üst Alt