Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bel Fıtığı hastaları 2022 aylığı alabilir mi?

Mehmet Orhan

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
oğlum yüzde 90 üzürlü rapuru var üzürlü yakını aylığı için bu gün 2022 için polis karakula çağırdı ve suru surdu surdugu surlara cevap verdik bulis bizim sülediklerimize nut eti dediki ben çrşb ya kadar malmüdürlügün günderecem hiç 1 yerde gelirimiz yuk surdu çalişyurmusun bende bel fıtığı var kaç yere gırdıysem çıkardılar polis diyur bedede var ama çalişıyum polis iptal etmek için elin de geleni yabıyurdu acaba ne olur bide nasil takıp ederim

Mehmet, hiçbir gelirin yoksa sorun olmaz. Polise ne çalışıp çalışmamandan! Polisin iptal yetkisi yok. Polis inceleme sonuçlarını malmüdürlüğüne gönderir, il/ilçe idare kurulu da muhtaçlıgını değerlendirir diğer bilgilerle birlikte. Muhtaçlık kararın çıkarsa ilgili evrakların Ankara'ya gönderilir. Evrak takibini şuradan yapabilirsin: Evrak takip
Ankara'ya evrakların ulaşıp işleme alınınca evrak takipten süreci izleyebilirsin.
Ayrıca malmüdürlüğünden sorabilir ya da Ankara'ya gönderilene kadar olan süreci şuradan da takip edebilirsin:EvrakIzle.jsp

Muhtaçlık kararının sen başvurduktan sonra en geç üç ay içinde çıkması gerekir. İşlemlerin çok sürmez inşallah.

kalem hanım evrak takıp ne yapiyusam kayıt yok diyur acaba ibtalmı oldu 1 yardım edın

bide evde bakım aylığı için baş vorduk ama her 2 kisindede omudum yok çünk vermemek için elerinde geleni tabıyurlar

çok zor durum dayız ama bunu anlayan yok

mehemt bey, ne acele ediyorsun.
polis karakolu 2022 maaşı iptal etme yetki yok. 5 eylülde karakol işlemlerin bitirmişsin karakolda bu hafta yada pazartesi evraklarını malmüdürüne gönderecek, malmüdürüde en geç 20 eylül sonra evraklarını ankaraya yollanır. 20 ekimde sonra bu link tıkla http://app.sgk.gov.tr/EvrakArama/ tc. numarasıyla sorgula cıkarsa ankara ulaşmiş cıkmazsa direk git malmüdüre sor.

2022

selm arkadaşlar ben 2 ayoldo hem evde bakım hemde 2022 aylıgınan başvurdum ama hiç 1 yerdedende 1 şey çıkmadı malmdürlüğü ne gitim 1 ay sun ra gene 1 oğra diyur bana 1 yardımcı olacak 1 arkadaş 1 şey süylesin ne yapmam gerekıyur

Üst Alt