Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Belediyenin su faturasındaki indirimden yararlanmak 2022 maaşıma zarar verir mi?

kalecii

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
iyi çalışmalar sizden birkonudayardım istiyorum,izmirde ikamet ediyorum we belediyenin engelliler için %50 su parasının alınması ile ilgili,bu süreçte 2022 engelli maaşı için müracatımızda söz konusu bu durumda su faturasının engelli bireyin üzerine yapılması gerektiği tarafımıza söylendi bu durum engellimaaşının kesilmesi we ya alınma sürecinde bir sıkıntı doğururmu,eğer bir sıkıntı olucaksa müracaat etmeyi düşünmüyorum çünkü bilgilendirirseniz çok sewinirim.ilginize şimdiden teşekkürler.

Bende su indiriminden faydalanmak için belediyeye başvurdum. Tamam kabul ama oğlum 18 yaşından küçük ve su aboneliğini onun üzerine almamız gerekiyormuş hiç aklıma yatmadı böyle saçma bişiy olabilirmi anlamadım?????

bizde başvurduk nasipse bu ay %50 indirimli gelecek. Bizde abimin üstüne yaptık.
Keşke bunlar internet, elektrik ve telefon için de geçerli olsa...

izmirde oturan arkadaşlar,belediyeyemi yoksa bulunduğunuz izsu idaresine başvuruyorsunuz.başvuru için neler gerekli?rapor yerine başbakanlık özürlüler idaresi başkanlığının vermiş olduğu kart yeterlimi?emlak vergisinden muaf olmak için ne yapmalıyız? ve neler gerekli?yine özürlü kartı yeterlimidir?lütfen yardınmcı olun.teşekkürler..:)

Babaşbakanlık özürlü kartı yeterli, izsu ya başvuruyorsunuz.
*Bir adet izsu faturası
*Evinize ait oturma ruhsatı (evin sizin üzerinize olmasına gerek yok)
*Özürlü kartı fotokopisi (aslınıda götürün yanınızda)
*Su faturası size ait degilse sanırım 27 Tl para verip sizin üzerinize hemen su saati geçek
*Yanınızda fotoğrafta bulundurun
*Kimliğiniz

Su faturası indirimini yaptırdım.fatura geldi.Ö.A yazıyor yani özürlü abone.11 tona=51 tl indirimden önce 11 tona 17 tl geliyordu bu nasıl iş anlamadım?önceki faturalarda diğer toplamlar bölümünde hiç bir şey yokken şimdiki faturada 37.42 tl yazıyor bu ek ödeme nedir acaba bilen varmı?varsa lütfen cevap yazsın.teşekkürler....

Üst Alt