Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim Açtığım Konular Hep Kaldırılıyor.OturanBoğa Engellilerin Hakkını Aramak Suçmu

Alev22

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Benim Açtığım Konular Hep Kaldırılıyor.OturanBoğa Engellilerin Hakkını Aramak Suçmu
veyada bu site yönetiminin bana 1 sorunumu var. Ben Engelli dernekleri kapatılsın. Bir halt yaptıkları yok. Bir faydası hiç yok dedim. Hemen silindi. Ve bugunkü farklı 1 konuda

Başta sayın oturanboğa olmak üzere Grup yönetimi çok duyarsız ve çok ilgisiz olmaya başladı

Benim de radyoda denk geldiğimiz şarkılar konum silinmiş. Onun kime zararı vardı?

Engelli52 Başta sayın oturanboğa olmak üzere Grup yönetimi çok duyarsız ve çok ilgisiz olmaya başladı cevabınız bençe çok doğru.
Ya anlamıyorum yazıyorum buraya sgk sürekli raporlu olanları geri çagırıyor bu engelli dernekleri ve federasyonları ne iş yapıyor neden hakkımızı savunmuyor diye yazdım kapansın bu dernekler yazdım burda bu konuyu actım ama oturanboga veya bu site yönetimi nedense hemen sildi konuyu. Neden siliyorsunuz oturanboğa. Sorun ne veya bana karşı 1 kin nefretmi var. Ya neden engelliler ses çıkarmıyor neden birlik olamıyoruz bu sgk karşı dedim bugun yazdım. Hemen konu silindi.

Banada cevap verilmiyo 3 gündür soru sordum bekliyorum neden anlamadım

Sn oturan boğa görmemezlikten ve duymamazlıktan geliyor bence. Adalet bu değil. Yeri geldi oturanbogaya hak verdim. Ama eleştiriyede açık olması lazım. F.T arkadaşımızın dediği gibi artık cevap dahi yok.

OturanBoğa reis sitede düşünce özgürlüğü var demiştin?. O zaman kimsenin yazdığını boş yere kaldırmayın. Engelli engelliye, bu engeli koymamalı. Siz böyle yaparsanız dışarda engellileri harcasalar da haklı olurlar. Çünkü engellinin-engelliye tahammülü yok..

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hopsin Ya arkadaşlar akıl var mantık var. Ben hakkımızı aramak için şöyle 1 konu açtım. Türkiyede 1 ÇOK Engelli Dernekleri OLSUN vakıflar olsun 1 ÇOK yer var. Ya allah rızası için Hangi dernek hangi vakıf engellilerin hakkınız arıyor yazdım. Dernekler sadece para toplamasını biliyor başka 1 iş yapamıyor yazdım. Sgk sürekli olan raporları geri çagırıp emekli olan arkadaşların maaşlarını kesiyor yazdım. dernekler neden ugraşmıyor yazdım. Ama buda oruran boganın gücüne ğitmişki hemen konuyu silmiş.
pazar günüde türkiyede milyonlarca ENGELLİ arkadaş var. Dernekler vakıflar neden bu sgk için bizleri 1 araya toplayıp eylem olsun veya hakkımızı aramak için 1 araya gelmiyoruz dedim. hatta 2 milyon engelliden eylem olsa 500 kişi bile gelmez dedim.
Ama oturan boga gene SİLMİŞ.
OTURAN BOĞA Soruyorum Sizde Tek adam rejim adammısınız. İllaki sizin dediğiniz olucak. Burda engellilerin hakkını savunacak fikrini açılacak yer site degilmi.

En önemli konular maalesef forum'da sabitlenmeli herkesin başına gelebilir gelmeye başladı bile

Özellikle emekli olduktan sonra sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi olmasına rağmen tekrar rapor aldırarak emekliliği iptal olanlar bu konuda birlikte hareket etmeliyiz bu konu özellikle sabitlenmeli

Özellikle emekli olduktan sonra sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi olmasına rağmen tekrar rapor aldırarak oran düştüğünde emekliliği iptal olanlar bu konuda birlikte hareket etmeliyiz konu özellikle sabitlenmeli

Engelli52 Çok güzel 1 düşünce ama malesef OTURAN BOĞA SGK İLE İLĞİLİ YAZMIŞ OLDUGUM konuları siliyor. ACABA oturan boğa SĞK/nın adamımı. Veya umarım 1 günde onun başına gelmesi lazımki anlaşın işin ciddiliyetini. Ama oturan boğa silmeye devam eder. Oturanboğa SANA DİYORUM. ENGELLİ52 arkadaşımızın dediği gibi Özellikle emekli olduktan sonra sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi olmasına rağmen tekrar rapor aldırarak emekliliği iptal olanlar bu konuda birlikte hareket etmeliyiz bu konu özellikle sabitlenmeli

Boşverin arkadaşlar durumu dünyaya duyurmak hedefimiz olsun o yeter bizim bütün çabamız bu yönde hergün 1000.000u bulan sosyal sitelerde tekrar tekrar paylaşıyoruz mailler atıyoruz davada devam ediyor

Pek umudum yok. Sgk yine devam edecek istemeye kontrol

Alev22 Derneklerin niye bizleri biraraya toplasın ki? Dernek başkanların nerdeyse hepsi engelsiz kişiler. Onları derdi yok ki bizleri anlamalarını beklemek saçma olur cidden.. Kapatılsa kimse bişey kaybetmez. (Yönetenler dışında)

Hepsinin bi yerlerden çıkarı var ki susuyorlar. Engellinin hakkı yenirken susan yöneticilerin dilsiz şeytandan farkları yok.

Forumda çok insanı böyle bezdirip gönderdiler yöneticiler!. Nerdeyse konulara yazan kişiler hep aynı farkındasınızdır. Bir avuç engelli arkadaş kaldık burada. Ee bari bizi de gönderin sonra forumda at koşturun in cinle top oynayın. Engelliler üstünden egonuzu tatmin etmeyi bırakın.

+ Bilgili olgun engelli arkadaşlara da adminlik verilmeli. O zaman forum bi nebze de olsa daha adaletli daha güzel olur.

Bu yazdıklarımdan rahatsız olan yönetici varsa banlayabilirler sorun yok :) Şahşen bilinen diğer engelli foruma geçecem burası şirket olmuş.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de artık engelliler yönetici olmalı bu sitede. Engellilikle ilgisi olmayanlar hamuduyla götürdü yıllardır; yazlık kışlık saraylar, on yerden maaşlar, buzlu bademler... İsyansa isyan! 🤪😜

OturanBoğa Malesef sizinde saçma sapan yaptığınız şeyler var. Örnek Açtığım konu. Engelliler dernekleri federasyonları kapansın dedim. SGK için okadar eleştiri yaptım. Çünkü sgk artık ciddi ciddi 1 sorun olmaya başladı. Ama siz hep ben ve burda 1 çok engelli arkadaşımızın açtıgı konuyu siliyorsunuz.REJİM ADAM GİBİ. Sözde yöneticisiniz. Ve eleştiriyorum bu yönden sizi. Yaptıgınız ANORMAL 1 DAVRANIŞ

Son düzenleme:
ben de yaziyim bari silinmez umarım... mka ya alıntı yapmıştım mesela bi baslikta o da bana cevap yazmisti ...aaaa sonra bi baktim ki silmişler...ama mesela eski üyeler espiri yaparak yazdiklari zaman basliklarda silinmiyor yazdıkları çok ilqinc yanı...eski uye yeni uye ayrimi var bence ...zaten o qün mka ya yazdiqim şeyi sildiler baslikta o qunden beri yazmiyorum hiç bise ben de ...eski üye yeni üye ayrimindan biktik artık yeni üyeler olarak ...😒

Son düzenleme:
OturanBoğa yada admin vs. sitenin geleceği için yapıyordur kızmayın bence

zeki insanlarız düşünelim bakalım yapmışsa neden yapmış olabilir

ben kızmıyorum kesinlikle ..sadece şu bana ilqinc qeliyor...ben mka ya alıntı yapıp espiri yaparak bi baslikta yazdım narin parmaklarimla emek verdim sonuçta dimi ...aaa bi baktım silinmiş ...ama eski üyeler falan aynı baslikta espiri yapiyo silinmiyor yazdıkları...demek ki dış qüclerin kasitli oyunu bu ...😹😹😹😹😹😹

bENCE BİLEREK YAPIYORLAR. BU YÜZDENDE BURANINDA TADI TUZU KALMADI

ben de yaziyim bari silinmez umarım... @mka ya alıntı yapmıştım mesela bi baslikta o da bana cevap yazmisti ...aaaa sonra bi baktim ki silmişler...ama mesela eski üyeler espiri yaparak yazdiklari zaman basliklarda silinmiyor yazdıkları çok ilqinc yanı...eski uye yeni uye ayrimi var bence ...zaten o qün mka ya yazdiqim şeyi sildiler baslikta o qunden beri yazmiyorum hiç bise ben de ...eski üye yeni üye ayrimindan biktik artık yeni üyeler olarak ...😒
hangi konu,ne zaman yazdıgın konu.benim cevapta mı silinik

-mka...seçim basliqi vardi hani orada senden alıntı yapıp espirili yazmıştım sen de cevap yazmıştın...aaa silmişler yanı ...madem espiri yapmak yasaksa bu tip siyasi içerikli başlıklarda diqer eski üyeler nasil istediqi espiriyi yapiyo acaba ...eminim senden eski bi üye alinti yapıp ayni baslikta espiri yaparak yazsaydi silmezlerdi....neden ?çünkü eski üyeler....biz de n'''"apiyoruz yazmiyoruz artik....eski üye yeni üye ayrimindan sıkıldık çünkü artik...kimler neden ve ne amaçla çıkarmış bu eski ve yeni üye ayrımını..böyle bi ayrımın anlami nedir ?çok anlamsız.... ayrimciliklarin hemen hepsi anlamsız ve saçmadır çünkü ........n'''apicaksin işte mka ben de yazmiyorum artık ...😒burda eski yeni üye ayrımı var ...😒

Son düzenleme:
Dış güçler, forumu mu hackliyor yoksa? 🙂
Başka platformlar da silmeden önce üyeye uyarı gidiyor. Aynı konuya yorum yapamayacağına dair. Böyle uygulama güzel olabilir.

ben kızmıyorum kesinlikle ..sadece şu bana ilqinc qeliyor...ben mka ya alıntı yapıp espiri yaparak bi baslikta yazdım narin parmaklarimla emek verdim sonuçta dimi ...aaa bi bakım silinmiş ...ama eski üyeler falan aynı baslikta espiri yapiyo silinmiyor yazdıkları...demek ki dış qüclerin kasitli oyunu bu ...😹😹😹😹😹😹
için rahat olsun dogacim bende eski üyeyim ama siliyorlamesajlarlarida actigim basliklirida.
sallamiyorum artik.

ben kızmıyorum kesinlikle ..sadece şu bana ilqinc qeliyor...ben mka ya alıntı yapıp espiri yaparak bi baslikta yazdım narin parmaklarimla emek verdim sonuçta dimi ...aaa bi bakım silinmiş ...ama eski üyeler falan aynı baslikta espiri yapiyo silinmiyor yazdıkları...demek ki dış qüclerin kasitli oyunu bu ...😹😹😹😹😹😹
için rahat olsun dogacim bende eski üyeyim ama siliyorlamesajlarlarida actigim basliklirida.
sallamiyorum artik.

GRAHAM BELL...aaa demek eski yeni üye ayrımı yapmadan siliyolar mesajlari...hımm anladım demek ki kafaya qöre siliyolar can sıkıntısından...😹😹😹😹😹walla mka silinik mesajini qormesin yani kendisi çok hassas bu qonuda bi baqirirsa site çöker walla..kendisi Adana nin ağasi olur ....😹😹😹😹

Son düzenleme:
@GRAHAM BELL...aaa demek eski yeni üye ayrımı yapmadan siliyolar mesajlari...hımm anladım demek ki kafaya qöre siliyolar can sıkıntısından...😹😹😹😹😹walla mka silinik mesajini qormesin yani kendisi çok hassas bu qonuda bi baqirirsa site çöker walla..kendisi Adana nin ağasi olur ....😹😹😹😹
uyus güldürdün sende gül e mi?he adananın ağası benım :D
ben GRAHAM BELL den daha eskı uyeyım :D

Üst Alt