Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim TC numaram ile başkası 2022 maaşına başvuru yapmış! Bu nasıl mümkün olabilir?

rambo279

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
şimdi, herkesin tc.numarası ayrı ayrı olur degil mi! şunun için sordum, benim oglum maaşda alıyor, sitenizde dolaşırken tesanüfen babası olarak ben yanlışla ssk sitesinde 2022 evrak takipte oglumun tc.sini yazacagıma kendi tc.mi yazdım. benim tc.le bir bayan 2022'ye nasıl başvurur şaşarım
yani tesdüfen gördüm

yardımcı olun lütfen birşey olurmuy ani oglumla ilgili sorun yok ama benim tc.le nasıl başvururlar hayret

evrak takipte bayanın ismi var
işlemde diyor

allahım derde dert varsa beni bulur

allah razı olsun ya ben dedim belki ben yanlışmı girdim dedim defalarca arka arkaya tc yi yazıyom hep aynı bayan ismi çıkınca korktum ama yardımlarınız için sagolun

Bence kötü niyet olamaz. Zira TC numarası kiminse PTT'den parayı da o çeker :)
Ya maaş talep eden kişi yanlış yazmış olmalı (ki sanmam) ya da sgk'daki memur hatalı işlem yaptı.
Bence sgk'na yazın durumu ve düzeltme isteyin.

bayanın ismi ebru.gözüyılmaz yzıyor. 2007.de başvurmuş

herkese tekrar yardımlardan dolayı tesekkür

Hiçbirşeye gerek yok.
Kimlik numarası nihayetinde tek bir kişiye özeldir.
O maaş da sorgusuz sualsiz ödenmiyor,bir yığın prosedür ve araştırma var.
Kimlik numarasının başvuru sahibine ait olmadığı mutlaka belirlenecektir,numara sizin ama isim farklı.

basit bir şey bulunduğunuz sgk başvuru yapın onlar durunu düzelteceklerdir büyük ihtimal başvuru yapan kişi yada memurlar yanlış yazmışlardr

sgk başvur yanlışlık olmuştur

lütfen yardım

benim adıma yani benim tc.le başkası 2022.maaşına başvurmuş bunu sitede yazmıştım bende mail attım cevabı geldi..cevap..bu hataların düzeltilmesi için nüfus müdürlügünden.vukuatlı nüfus kaydı.ve bunu belirten dilekce istiyorlar ben şimdi nereye dilekçe gönderecem yardımcı olun lütfen

Dilekçeyi nereden istedilerse oraya göndereceksin kardeş, senden dilekçe isteyen kuruma yani.

Sahte kimlik düzenleyip maaş alıyor olmasınlar, organiz çete falan :D Öyle bişey varsa SGK çalışanları dilekçeniiz sümen altı ederler :D Bence en iyisi savcılığa müracaat etmek :D

Üst Alt