Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beyin hasarında kök hücre tedavisi için resmi kaynaklar-kurumlar..?

hasato

Üye
Konular
38
Reaksiyonlar
1
kolay gelsin dostlar

kafa travmasına bağlı beyin kanaması geçirdim sol tarafımda kısmi felç oluştu şuan kendi işimi büyük oranda görecek kadar ayaklandım 7 ay oldu fizik tedaviye devam ediyorum genel olarak zamana ihtiyacım olduğu söyleniyor%100 eski halime dondürmeyeceğini bilsemde kök hücre tedavisini son zamanlarda düşünmeye başladım

türkiye de bunun için kiminle görüşmek yada hangi kaynakları takip etmek gerekir ilginiz için teşekkür ederim

hasato

Bende aynı soruyu merak ediyorum. Bilen var ise paylaşabilir mi? Beyin hasarından dolayı sağ taraf felçli ve konuşamada sorun var.

bende ayni dertten muzdaripim kök hücre tedavisi bizim gibi felçli hastalarda uygulaniyormu

amicable

Aynı durumdayım bu konu dün dikkatimi çekti..bizler için durum nedir acaba bilgilendirirseniz sevinirim

Slm arkadaşlar eğer doktorlar izin verirse ben kök hücre bağışında bulunmak isterim.yada ilik bağışında bulunmak çok istiyorum

Üst Alt