Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bimer dilekceme yanıt vermiyor!?

SerkSi

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar

Bimer'e sigorta konusuyla ilgili ilk dilekcemi 30.03.2016 tarihinde yolladim . Fakat 15 gün gecmesine ragmen cevap gelmedi . Bunun üzerine 15.04.2014 tarihinde yine ayni konu ile ilgili bidaha mesaj attim . Ve bugün Ayın 18.05.2016 yinede bana herhangi bir olumlu yada olumsuz geri dönüş olmadı. Bununla ilgili nasil bir yol izleyebilirim ? Kanuni haklarim nedir ?

E devlette cumhurbaşkanına yazın bölümü var oraya bimer i şikayet et 2 güne dönerler

@SerkSi
bimer tüm yazılan yazıları ilgili kuruma gönderiyor dilekçeni web üzerinden yazdı isen e devletten durumuna bakabilirsin eğer posta ile gönderdi isen zaman alır sigorta konusunda soru sordupğun zaman sigorta şikayet diye link gönderiyorlar oraya ilgili şikayetini yapabiliyorsun yaptığın şikayeti daha açıklayacı yazsan daha çok anlardık sigorta denince hangi sigorta

Hilal hanin ben dilekcemi E Devlet uzerinden yaptim hemen hergun sonuc kismina baktim , ne mail , ne e- posta , nede telefon yoluyla bana geri dönüş olmadi . Az önce tekrar E Devletten yazdim

Son düzenleme:
Dilekçene mutlaka takip numarası veriliyor, o numara ile dilekçeni sorgulayabilirsin ne durumda diye.. Ona göre davranırsın.. Ayrıca iletişim bilgilerini yani telefon yada adresini yanlış yazmış olabilirsin. Resmi yazılar genelde posta yoluyla geliyor. Sana ait bir mektup var mı bağlı bulunduğun muhtarlığa onuda soruştur.

Üst Alt