Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bipolar bozukluk nedeniyle engelli raporu alım süreci

Konular
3
Reaksiyonlar
0
Herkese merhabalar!

Bipolar bozukluk nedeniyle yaşadığım ataklar sonucu işimi kaybettim.Bir yıl kadar yoğun depresyon ve zor günler bilirsiniz geçti gitti.Biraz toparladığımda bu hayat benim dedim ve yapabileceklerimi araştırdım. Bipolar bozukluğun engel kapsamına girdiği ve EKPSS imkanından yararlanabileceğimi öğrendim.Bunun için başvurdum ve adım adım neler gerektiğini sizler için bloğumda kaleme aldım. Detaylar için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz.Sevgiler,ataksız,depresyonu az manisi güldüren cinsten olan günler.

Bloğum:bipolarimkiben

Son düzenleme:
Bipolar engelli biriyim bir blog yazıyorum!

Merhabalar,

Ben uzun yıllardır bipolar ile mücadele etmekteyim.Bu süre zarfında pek çok şey yaşadım herkes gibi.Hayat zor hastalık daha zor artık engelli biriyim toplumda ki algı işte o hiç umrumda değil! Döke saça çala kalem yazıyorum.Sadece bipolar değil engel dedikleri o farklılıklara dair çok şey yazacağım.Bir nokta kadar farkındalık yaratırsam ne ala.Biraz istedim isteksizleştiğimizde hayata karşı açalım okuyalım umut tacirliği yapmayalım gerçeklikten kopmayalım ama bilelim ki 'herşey bir gün geçecek' Ve güzel günleri yaşayamayacak kadar halsiz koymayalım kendimizi.Herkese sevgiler.Bloğuma beklerim;)

Bloğum:bipolarimkiben

Üst Alt