Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir yanlış anlaşılma nedeniyle zor durumda kaldım..?

volkano39

Üye
Konular
162
Reaksiyonlar
7
avm de gezerken adamın biri önüme geçti kız arkadaşına bakmışım da rahatsız olmuşlar üzerime yürüdü güvenliğe seslendim ilgilenmediler ben de orayı terk ettim fakat benim bu avm ye gitmem gerekiyor yemeğimi orada yiyorum yine sataşırsa ne yapayım kafa göz dalıcam artık ailem de yine yaparsa polis çağır dediler

Merhaba rahatsız edici şekilde kime ne sebeple bakıyorsunuz ki?
AVM'ye gidin tabi ki gitmek istediğinizde kimse karışamaz
Ama kimseyi de rahatsız etmemeye çalışın.
Eğer durduk yere sataşıyorlarsa güvenliğe söyleyin yada polise şikayet edin

Foruma yazacak konu bulamadınızmı, saçma bir konu bence. Ne yapalım toplanıp dövelimmi adamları.

gul38

bu olaylar hep oluyor yan baktın diye adam öldürenler var ben de bunu paylaşmak istedim

Şeytandan ve şaytanilerden uzak durursanız iyi olur... Ne Hikmetse böyle şeytani işler hep sizin başınıza geliyor ve kimse de yardım etmiyor............

Amacınız ne anlamadım............ Şeytanilerden uzak durun.........

kırıklareli küçük bir yer mutlaka sizi tanır :).. Dolayısıyla tek başına dolaşma derim..

Plumeria kardeş işinize karışmak değil maksatım: erkek milletin sağı solu belli olmaz. Küçük bir yerde mutlaka intikam alır..

kimse durduk yere bu sebeple gelmez... hele ki bir erkek kız arkadaşıma baktınız diyorsa, kesin bakmışssındır, burada kıskançlık devreye giriyorsa, ne amaçla baktığının bir önemi yok... benimde kız arkadaşıma bir erkek sürekli bakarsa aynı tepkiyi veririm valla... :D işin zor yeğen :D

Arkadaşın canı sıkılmış bizimle eğlenmeye çalışıyor her halde:eek: bizde eğleniyoruz arkdaşım iyi yapmışlar sana kimsenin yanındaki kız çivi çakar gibi bakma sende !

50 küsür yaşındayım avrupa kıtasında dolaşmadığım yer kalmadı ama, şimdiye kadar kimse bana takılmadı.

Böyle zamanlarda: Git derdini marko paşaya anlat derler....

Marko Paşa ,Sultan Abdülaziz döneminde yaşayan Run hekimidir.
Üstad bir hekim olan Paşa çokça hastayı tedavi eder ve sağlığına kavuşturur.
Halk arasındada çok ünlü dür,her gün belki yüzlerce insan kapısını çalar,hastalıklarına çare arar.
Bunca insanın bırakın derdine çare olmayı ,dinlemek bile imkansız bir hal alır.
Bu duruma kendince bir çözüm bulur.
Kapısına gelen hastalarını dikkatle dinler,
Onlara şöyle der;
‘’Anladım ,anladım ama ne??’’
Biçare hastada bu anlamsız soru karşısında ,herhalde iyi anlatamadım diye düşünür ve tekrar anlatır.
Ama yine Marko Paşa ; ‘’Anladım ama ne??’’der.
Bu böyle olunca ,hastalar çareyi oradan uzaklaşmakta bulurlar.
Zamanla Marko Paşanın ünü unutulur gider.

Üst Alt