Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bitcoin nedir, nasıl kazanılır?

mavzer41

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
slm arkdaslar benim kafama takılan sanal para denilen bitcoin nasıl kazanılıyor nasıl birşey duyumlrıma göre
oturduğun yerde internet üzerinde bu
sekilde para kazanan insanlar çok var bilgisi deneyimi olan arkadaslar rica etsem bilgilendirebilirmi

çiftlik bank gibi olmasın o da

eskiden çok ucuzdu zamanında alamadık :D

bir çok site var ama çoğu dolandırıcı o yüzden nerdeyse öyle bir yöntem yok

elindeki telefon veya elektronik mağazalardaki bilgisayarlarla 1 yılda 1 coin yapamasın olay internet üstünde bir sayı aramak diyelim sayfalar taratacan işlemci gücün ne kadar çoksa şansın o kadar olacak özel donanımı bırak elektrik faturası için baraj kurman gerek :)

Soluna adlı bir şirket, Bitcoin madenciliğine enerji sağlamak için Fas'ta 150 dönümlük bir rüzgar çiftliği satın aldı.

Fabrika kadar elektrik tüketen dairede Bitcoin üretiliyormuş

umarım ufak bir fikir oluşmuştur .

maliyeti çok fazla zorluk derecsi artıkkça maaliyeti artıyor.

arkadaşların dediği gibi artık maliyeti zor karşılıyor, hep fikrim ekran kartı vs üretenlerin biraz abartmasıyla iyice uçan zımbırtı. yararı tartışılır, şuan al sat vs yapılabilir belki, ama o normal borsadan çok daha oynak ve tavsiye etmem. altada bir örnek video ekliyorum, basit bir bilgisayarla artık madencilik epey zor.

Bitcoin ocak ve şubat arası 4.200 ve 5000 bin dolara kadar düşüş gerçekleşecek ve alim için çok iyi bölge buralarda alınıp 2020 sonuna kadar 20-30 bin $ 2021 ortalarına doğru 100 bin $ gorek

Bitcoin'i kendin kazanmak istiyorsan uçuk maliyetleri göze alman gerekiyor bunların en başında bilgisayar 3-5 bin liralık bilgisayarla bunu yapmanın hiç bir anlamı yok zamanında 1 pizza için 10 bitcoin verilirken şimdi olay nerelere geldi :) Tabi bir diğer maliyet elektrik faturası yanı kısacası attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmiyor gerek yok

bunun madenciliğini yapanlar var bana telefona uygulama yükle sende para kazan dedi ama güvenemedim zararlı yazılım olur hesapları ele geçirir veya para ister. sonuçta resmi bankalarca tanınmış birşey değil. bilen varsa bilgilerinden yararlanmak isterim ama reklam yapmadan tabi

bunun madenciliğini yapanlar var bana telefona uygulama yükle sende para kazan dedi ama güvenemedim zararlı yazılım olur hesapları ele geçirir veya para ister. sonuçta resmi bankalarca tanınmış birşey değil. bilen varsa bilgilerinden yararlanmak isterim ama reklam yapmadan tabi
Hiç uğraşmayın, telefonla veya bilgisayar ile madencilik yaparak para kazanmak hayal olur sizin için.

Hatta tavsiyem coin sisteminden uzak durun resmi bir dayanağı yok. En son btcTürk olayında olduğu gibi korsan saldırısı, hack, hesapların boşaltılması gibi ihtimaller var.

Hiç uğraşmayın, telefonla veya bilgisayar ile madencilik yaparak para kazanmak hayal olur sizin için.

Hatta tavsiyem coin sisteminden uzak durun resmi bir dayanağı yok. En son btcTürk olayında olduğu gibi korsan saldırısı, hack, hesapların boşaltılması gibi ihtimaller var.
telegram da bitcoin satışı üzerine dostluk kuran yerli yabancılar mevcut

telegram da bitcoin satışı üzerine dostluk kuran yerli yabancılar mevcut
Gerek coin, gerekse borsa konusunda ister dostluk ister yatarım tavsiyesi deyin önemli değil gün sonunda elinde avucunda ne varsa batıp intihara kadar götüren süreci yaşayanlar var.

Bu işler hem sabır hem de bilgi ister. Birinin gazıyla (tavsiyesi ile) bulaşılacak dert değil.

Gerek coin, gerekse borsa konusunda ister dostluk ister yatarım tavsiyesi deyin önemli değil gün sonunda elinde avucunda ne varsa batıp intihara kadar götüren süreci yaşayanlar var.

Bu işler hem sabır hem de bilgi ister. Birinin gazıyla (tavsiyesi ile) bulaşılacak dert değil.
yatırım stratejım yatırım araçlarını düştükçe almak üzerine..trader değil yatırımcıyım ama henüz bankacılık sistemine gelmediğinden tercih etmiyorum.

Üst Alt