Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Biyonik kulak tedavisini SGK karşılıyor mu?

MaXo

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar bugünlerde biyonik kulak ile ilgili söylemler duymaya başladım.En dikkatimi çeken devletin bu tedavinin masrafını karşılamasıydı bunun gibi bir şeyler duydum.Ayrıca bu akşam annemden duydum yukarıda yazdığım şekilde sizce bu haber doğrumudur yalanmıdır? Biilgi verirseniz sevinirim ayrıca biyonik kulak bildiğim işitme engel sorununu ortadan kaldırıyor ve normal duyuyormuş gibi his veren bir şey diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin

2003 yılında tamamını karşılıyordu. Ama sürekli mevzuat değişiyor zannederim büyük bir kısmını karşılıyor. Bu sene cihazın dış ünitesini arıza sebebiyle yeniledik. 14500 tl lik bedelin 2800 tl sini biz ödedik. Ayrıca cihazla normale yakın duyabiliyorsun. İyi anlayabilmek için sabır ve zamana ihtiyaç var. Geçmiş olsun.

Cevaplar için teşekkürler.Riskleride varmış bu ameliyatın gibilerinden bir şey duydum.Fakat riske girmeye değmez.

Üst Alt