Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu site iyi ki var. Psikolojikman rahatlamama yardımcı oluyor, iyi ki varsınız!

Superşizo

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bu siteyi takip etmeye başladığımdan beri o kadar rahatlıyorum ki anlatamam. neden derseniz benim gibi birçok insanın olduğunu gördüm burada. mesela hasta olduğuna inanmayan, akıl okuduğunu ya da aklının okunduğunu sanan, günde 12 saat uyusa bile kendini yorgun hisseden, takip edilip dinlendiğini sanan vb. birçok insan var ve gördüm ki bu sadece ben de yok genel olarak şizofrenik insanlarda olan birşey. bu beni çok rahatlattı doğrusu. bu siteyi kurup,üye olup, bilgilerini ve sorunlarını anlatan tüm arkadaşlara içtenlikle çok teşekkür ediyorum. fakat bir sorum olacak ona pek rastlamadım. gece gözleri kırmızı ya da yeşil şekilde parlyan arkadaşlarım dostlarım var. bunu gördüm mü ürperiyorum doğrusu. bu olayı yaşayanlar var mıdır?

yok ben görmedim..ben yedi cüceleri birde bembeyaz giyinmiş ve beyaz bir piyano çalan piyanisti gördüm..

fringe ; bi de paylaşımlar yapıyosun ben şizofren değilim,inanmıyorum diye. Fringe şunu kabul etmek gerekir ki ikimiz de şizofreniz kardeşim.

Superşizo
sadece 1 defa gördüm onları..ikisinide hastanede yatarken gördüm. o zamanda bana antipsikotik ilaç veriyorlardı..yani belki ilaçların etkisi yüzünden gördüm onu bilmiyorum.

aman neyse ne ya....yaşayıp gidiyoruz bir şekilde...sen iyimisin? mutlumusun? keyfin nasıl? tencerelerle aran nasıl ? atlıyormusun sende tencerelerden? ( bu sadece işin gırgırı )

Üst Alt