Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün 2022 maaşına başvurdum. Kaç günde bağlanır?

Abdussamed

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben bugün raporumla başvurdum mal müdürlüğüne kaç güne bağlanır maaşım bir de eve memur geliyor mu?

2 aydan bir başlar 6ay 9 ay ve 2 senede sürebilir oturduğunuz yerin yoğunlugu takip yapanlarin işini hızlıca yapıp ankaraya göndermesi gibi bir çok etken olabilir

Degerli Arkadaşım 2022 Maaş Aylıgı Minimum 3 Maksimum 6 Ay İçerisinde Baglanır Ama Siz 3 Ay Sonrası 170 Arayarak T.C Numaranızı İlgili Personele Verdiginizde 2022 Maaşınızın Onaylanıp Onaylanmadıgı Konusunda Bilgi Alabilirsiniz İyi Günler Dilerim

Çok teşekkür ederim eve de memur gelicek mi acaba?

2022 Maaşı İçin Evinize Memur Gelmemektedir Ancak Sosyal Hizmetler Müdürlükleri Tarafından Baglanan Evde Bakım Ücreti İçin Eve Keşif İçin Memur Gelmektedir İyi Günler Diler Saglıklı Mutlu Günler Temenli Ederim

Durumu : İŞLEMDEDiyor,10 hafta oldu basvuralı daha yenimi işleme girmiş acaba?
ve bundan sonraki süreç nedir?

gökhan_;

Bekleme süresi il/ilçe yoğunluğuna göre en az 3 ay en fazla 2 yıla kadar çıkabiliyor.. Acele etmeyin işlemde deniyorsa incelenme süreci ve kurumlar arası yazışmalar başlamış demektir. Sabırlı olun. Adresinize ödeme emri geldiğinde maaşınızı çekmeye başlarsınız.

Üst Alt