Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugünlerde 2022 toplu parasını alan var mı?

hemofili

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bu yakınlarda toplu parasını alan var mı? ben ödeme emrim elimde olmasına ragmen almadım. alan arkadaşlar varsa yazsınlar lütfen
şimdiden tşk

banada geldi ödeme emri ama alamadım bilgi edinmeye yazı yazdım cevabını beklıyorum sende ole yap bence...

kardeşim bende dedigin gibi yaptım gelen cvp aynen şöyle zirrat bankası özel işlem merkezine gönderilmiştir diyor ama gidiyorum yok 170 bir hat var onu aradım aralık ayının 25 gidin paranızı alın dediler bakalım alabilecekmiyim bu arada bir şöyle diyenler var hazineden para çıkmadıgı için toplu paralar ödenmiyormuş buda bizim şansımıza artık bklemekten başka çaremiz yok sanırım

Evet yıl sonu olduğu için hazineden para aktarımın da gecikme olmuş yakın da gereken paranın aktarılacağını umuyorum.

Ya bu toplu para nedir?ben daha önce duymadım?Kimler alır, nasıl alır?

2022 toplu paramı sonunda aldım

arkadaşlar bilginiz olsun nihayet 1 ay sonra toplu paramı ziraat bankası şubesinden aldım darısı alamayanların başına

ben maaşımı yükseltmek amaçlı başvurmuştum 6 ay gibi bir süre geçmişti aradaki fark hesaplanarak 697.00ytl olarak aldım

ilk ödeme ekim ayı olan arkadaslar toplu parasını alan varmı

ekim ayı içinde ilk aylık ödemesi olup toplu parasını alan varmı acama yıl sonundan önce alabilirmiyiz

o zaman pazartesi gideyim bende almaya inşallah verirler ya.....

ilk aylık ödemesi ekim ayı olan arkadaşlar toplu parasını alan varmı

ilk aylık ödemesi ekim ayı olan arkadaşlar toplu para alan varmı ..ya ben ..3 ay .oldu ..alamadım .bekliyoruz .ne .gelen var.nede giden. bu.. nasıl.iştir.anlamadım.

Merhaba arkadaşım benimde 14 ekim ilk aylık ödeme yazıyor ama daha bende alamadım ödeme emri kağıdı bekliyorum

sayın oturan boga ve helil kardeş sizin tavsiyeleriz sayesinde ve vermiş oldugunuz telefonları aradım (0312 458 12 60 & 0312 458 10 38-39-40) yani toplu paramı alamamıştım onun için telefon açtım ankara'ya paranız onlaylanmış olarak yatmıştır dediler ve ben de bankaya gittim, bilgi mektubu olmadan, tc ve sicil numaramla oglumun toplu parasını bugün aldım.

ben oglum için 2006'nın 7. ayında mal müdürlügüne başvurmuştum. ve ilk aylık ödemesi 14 vekimdi. toplam 2835 ytl aldım.
darısı bekleyen kardeşlerimin başına ve bütün özürlü olan küçük büyük kardeşlerimize allah yardım etsin

Hadi gözün aydın rambo.:)
Güle güle kullanın.

benım kı kasım 18 ödeme bankaya gıdıyorum para yatmamiş diyor hala......acaba neden..

Vermiş oldugum telefonlar işe yaramış sevindim, inşallah bende ocak ayında alırım artık toplu paramızı vs.

Valla bende bir ay öncesinde aldım. Eve mektup geldi. iki gün sonra gittim aldım.

Arkadaşlar toplu para almak için neler gerekli dilekçe ne yazmam gerekir mi size zamet olmazsa örnek dilekçe atarmısınız teşekkür ederim

Üst Alt