Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bunlarda benim uğraşlarım:)

.. ..

reimleri atamadım:(

images.bDY3W
images.bDY3W
kKBRjp.jpg
kKBRjp.jpg

kardelenn, yeni mi başladın gayet güzel görünüyor. Bir arkadaşım yaparken ben de denemiştim sayıyı şaşırdın mı, başa dönüyorsun çok emek gerektiren bir hobi:)))

p3lhman

Çok da eski sayılmaz 🙂canım evet çok uğraştırıcı dikkat ve emek veriliyor ama zevkle yapıyorum🙂

p3lhman

detaylar da güzel, elbisesini bile süslemişsin, başında da tacı valla süper.

Ellerinize sağlık, çok güzeller.

ahh bi de ekleyebilsen :cool: Linki resim ekle yazan kısma yaapıştıracaksın.

şu esmer bebeğe gold bistüyer de yap güzel olur.

hakikaten çok güzel şeyler çıkmış ortaya. göründüğü kadar bu bir yetenek işi ve çok emeğiniz olduğu belli. nasıl yapıyorsunuz bunları anlamak güç, en azından benim açımdan .d

elinize sağlık.

Elinize sağlık. Ben de 5 yıldır yapıyorum. Bir ara buraya yüklemiştim ama sonra sildim. El işi terapi gibidir zaten. Ben hep aynı şeyi yapmaktan çabuk sıkılıyorum. O yüzden çok fazla çeşit yaptım. Umarım hem hobi hem de kazanç sağlasın size emekleriniz. 🙂

Elinize sağlık. Ben de 5 yıldır yapıyorum. Bir ara buraya yüklemiştim ama sonra sildim. El işi terapi gibidir zaten. Ben hep aynı şeyi yapmaktan çabuk sıkılıyorum. O yüzden çok fazla çeşit yaptım. Umarım hem hobi hem de kazanç sağlasın size emekleriniz. 🙂

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için şükür getirisi var ama dediğiniz gibi daha çok hobi amaçlı çalışınca zor oluyor ama terapi gibi de geliyor 🙂

Üst Alt