Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bursa'da ÖMSS kursu başlıyor.

Konular
5
Reaksiyonlar
0
ÖMSS KURSU: BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÖMSS (özürlü memur seçme sınavı) hazırlık kursu merinos kongrekültür merkezi bursa kent konseyinde acılacaktır 07.02.2012 salı saat 18:00 da kurs başlayacaktır kursa katılmak isteyenleri bekleriz. KURS ŞARTLARI: LİSE VE ÜNİVERSİTE mezun olmak, ayrıca şu bilgileri mail atsınlar tc kimlik isim-soyad..meslek ..eğitim durumu...telefom..adres...e-posta: (Bilgi için tel: 0 224 270 82 70-71)

Email Atılacak ADres: bilgi@bursaengellilermeclisi.org

evet ücretsiz bu akşam başlıyo merinosta 18 de

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar.Darısı diğer illerdeki arkadaşların başına

dün akşam kursa gittim ilk gün izlenimlerimi sizinle paylaşmak istedim;sadece türkçe ve matematik dersleri verilecek,haftada 3 er gün 3 er saat.kursta toplam 50 kişi var yok 7 lisans mezunu diğerleri lise veya önlisans mezunu,kafama takılan lise mezunalrı ile lisans mezunlarının aynı dersleri görmesi ama haksızlıkta yapmayalım lise mezununa ayrı,lisan mezununa ayrı ders istemek biraz insafsızlık olur,hoca iyi anlatıyor şimdilik izlenimlerim bunlar..

bursada bir yerde olduğunu duyarsam katılmak istiyorum.. bilgisi olan var mı arkadaşlar?

güzel ama yetersiz sadece türkce ve matematikde soru cıkmayacak ki diğerleri için de olabilir

ferdi öztürk;

arkadaşlar bursada nerde bu kurs haftalardır herkese kurs soruyorum kimse bursada açıldı demedi.. nette araştırdım bilgi yok.. başvuru için artık geç mi?

arkadaşlar ben ilanı yeni görüyorum zaten 3 gün olmuş paylaşılalı.. başladığı gün paylaşılmış.. başvuru yapılabilir mi tekrar bilginiz var mı?

gamze1988;
gamze kurs merinos ataürk kongre merkezinde F kapısından giriyorsun otoparkın üstündeki kapı güvenliğe sor seni yönlendirir ayrıca 0 224 270 82 70 nolu telefonun ararsan seni bilgilendirirler kurs daha yeni başladı sadece türkçeden bir kaç konu işlendi matematik yarın yani c.tesi başlayacak..ders programı: pztesi 17:45-20:30 matematik,salı 17:45-20:30 türkçe,çarşamba 17:45-20:30 matematik,prş 17:45-20:30 türkçe,cuma 17:45-20:30 türkçe,c.tesi 14:00-17:00 matematik..

devam zorunluluğu var mı yok mu bilmiyorum ama olduğunun sanmam,tabii devamlı gelmen senin iyiliğine olur.

ben nişan telaşındayım da hala fırsat bulamadım kurs yerine gitmek için yaa.. :(

Üst Alt