Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışırken trafik kazası geçirdim. Haklarım nelerdir?

Msadiko

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben kurye olarak dağıtım yaparken ana yolda ilerliyordum. Ara sokaktan hizla bi arac cikti önüme benim yapabilegim birsey yoktu. Vurdum uctum yüzüstü yere çakıldım. Sol elimde skafoid kirigi oldu ve burnum kirildi. Ayagimda bilekten ezildi. 6 hafta kolum alcida kaldi ve iyilesmedi ameliyat olacam
. Kusuru polis yuzde olarak bilmiyom ama karsi tarafi suclu buldu
. Bende sadece kask yoktu. 4000 tl maas aliyodum ve 30 yaşındayım 2 cocugum var. Ne kadar tazminat alabilirim
.

Arkadaşlar benim davam 2 hafta önce bitti sigorta sirketi odemeyi ne zaman yapar??

öncelikle geçmiş olsun herkese.

Bu tarz kazalarda öncelikle avukat tutmalı ona danışmalısınız. Dava açacaksanız da en hızlı süreçte açamanız gerekir.

Sigortacı arkadaşın dediği gibi heyet raporu almanız gereklidir. Avukat sizi yönlendirecektir zaten. çalışamadığınız süreç boyunca iş kazası olduğu için iş veren işkazası raporu bildirimi yapar ve siz de paranızı sgk tarafından ptt den alabilirsiniz. Ama iş gücü kaybınız için dava açabilirsiniz.

Geçmiş olsun

İş kazası ve trafik kazasi

Merhabalar . Ben 5 ay önce çalıştığım sırada iş Motorla kaza yaptim karşı taraf kusurlu , ben iş yerine mi tazminat davası açacam yoksa adamın arabasinin sigorta şirketine mi ?

Üst Alt