Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışma koşullarım nedeniyle şizofren olduğumu düşünüyorum! Ne yapabilirim?

Superşizo

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar selam ,
saçma olacak belki ama bir işçinin işverene manevi tazminat açması nasıl oluyor. ben istanbulda uluslararası bir taşımacılık firmasında çalışıyordum ve orda çalışırken şizofreni hastalığına yakalandım. Şu an bu işyerini sorumlu tutmaktayım. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim bu manevi tazminat hakkında?

Superşizo

Bunu ispat etmek ne kadar mümkün bilemiyorum. Nasıl ispat edebileceğinizi düşünüyorsunuz?

Mrb meslek hastalıkları arasında şizofreni yok . Şizofren üzüntüyle sıkıntıyla moral bozukluğu ile ortaya çıkmaz. Beyinin sinirler hücreler arası yanlış iletişiminden olur .. Sen de araştırma yapmışsındır büyük ihtimalle nasıl olur tedavisi nedir dava açarsan hemen red edilir

anladım yani sorum biraz saçma oldu teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Burada @_DORLİ_ arkadaş doğru cevabı vermiş, işvereni sorumlu tutabilmeniz için meslek hastalığı olduğuna dair rapor almanız gerekmekte ve bu da sizin durumunuzda mümkün görünmemektedir.

Üst Alt