Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışmaya başladığım için 2022 maaşımı kestirdim, ama hala maaş hesaba yatıyor?

yemre

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
arkadaslar birsey soracam: ben 2022 den mas alıyordum. 9 ay oldu işe basladım, iki kez aldım. şimdi halen yatıyor para, almıyorum, cekmedim. ne yapmak gerek? dilekce filan dediler ama anlamadım. nasıl oluyor? bilginiz var mı
cevap verisenizi sevinirim

Çalışmaya başladığında 2022 maaşını kestirmekle yükümlüsün. Çalışmaya başladıktan sonra en çok 1 dönem maaşı alabilirsin. Sonraki maaşları alırsan, faiziyle geri ödemek durumunda kalırsın.

Maaşı kestirmek için sosyal güvenlik kurumu'na dilekçe yollamalısın.
SGK Pirimsiz Ödemeler Pirimsiz Genel Müdürlüğü'ne,

2022 sayılı yasa çerçevesinde almakta olduğum maaşımın, çalışmaya başlamam dolayısıyla durdurulmasını arz ederim

adın soyadın
tc kimlik numaran
adresin
telefonun
Göndereceğin adres: SGK Pirimsiz Ödemeler Pirimsiz Genel Müdürlüğü
Tuna Caddesi No:7 Kızılay Ankara

Diğer sorun şurda: http://www.engelliler.biz/forum/cal...mi-icin-basvurdum-4-aydir-gelisme-olmadi.html

tskler bunu yakın zamanda yapayım birde obur sorularıma cevap verisenizi sevinirim vergi indirimi icin evraklarımı gonderdim masıma artısı oluyormu tam bir yanıt bulamadım birde bekledigimiz bu surde masımıza etkidi oluyorsa bekledigimiz suredeki toplu para verme ihtimalı varmı eveaklar ordayken yani

Üst Alt