Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışmaya başladığımda 2022 maaşım kesildi, ama Tanıtım Kartı hala bende..?

zazaca

Üye
Konular
53
Reaksiyonlar
1
merhaba arkadaşlar bende maaş alıyordum daha önce ama ssk lı olarak işe girince kesildi bir daha bankaya gitmedim bende emekli sandığından aldığımız kart duruyor bunu ne yapacağız bizde mi kalacak yoksa ne yapacağız bilgilendirirseniz sevinirim teşekkür ederim

Durumu :[SIZE=+0]GEÇİÇİ, DURUMDA [/SIZE]
girdim durumu geçici yazıyor nedir acaba
progress.gif

memolikk,Emekli Sandığı'nın verdiği Tanıtım Kartı bir süre önce kaldırıldı zaten dolayısıyla Kart'ın sende olup olmadığı birşeyi değiştirmez...

peki şimdi benim birşey yapmama gerek varmı maaşım kesildi durumu: geçici durumda yazıyor kaldırıldığını bilmiyordum yerine başka kartmı veriyorlar ssk dan ayrılınca yine başvurumu yapacağım teşekkürederim

Maaşınız kesildi. Bundan sonra 2022 başvurusu yapmak için tüm işlemleri yeniden yapmanız gerek. Yani elinizde tanıtım kartı olup olmaması ya da daha önce 2022 maaşı alıp almamanız hiç önemli değil...

teşekkürler bilge adam bülent bey sağlıcakla kal

Üst Alt