Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışmaya başlarsam sürekli iş görememezlik gelirim kesilir mi?

Konular
152
Reaksiyonlar
1
Arkadaşlar, tarım bağkuru sürekli iş görememezlik geliri işe başlarsa kesilir mi?
Bir de bakıma muhtaç.
Işe başlarsa kesilir mi?

Bunun kanun da falan bir yazısı var mı?

Teşekkürler.

Surekli is gorememezlik maasi sigortali bir iste calistiginda kesilmiyor ...ben kendimden ornwk verecek olursam hem ssk li bir iste calistim hemde surekli is gorememezlik maasini aldim ...siz tarim bagkurumu actiracaksiniz ? Ve bagkur actiracagin icin surekli is gorememezlik kesilir die mi soruyosunuz ?

Bakima muhtac ve bakim parasi aliyor ise aile fertleri bagkur acildigi vakit bakim parasi kesilir tam detayli yazarsaniz ne sormak istediginizi yardimci ola bileceksek ne mutlu olur bize

hanedar tarım bagkurundan bakıma muhtaç olarak %10 artırılmış olarak malulen emekli surekli iş görememezlik maası alıyorum.
Evde bakım maaşı alıuorum ama o kesilecek onu biliyorum.
Tescil kaydında maluliyete bağlı sürekli iş görememezlik yazıyor.
Kurumdan gelen emekli kağıdın da da sürekli iş görememezlik maası yazıyor.
Kagam karıştı.
Ben malulen emekli deilim ki?
Sürekli iş görememezlik maaşı alıyorum.

Tarım bağkuru açtırmayacağım normal sigortalı engelli kadrosunda calisacağım.
Bana göre bir iş ayarlanacak.

Özet olarak tarım bağkurundan surekli iş görememezlik maası alıyorum.
Normal sigortalı bir işte calisacağım.
Surekli iş görememezlik maaşım kesilir mi?

hayır kesesilmez ben hem sürekli işgöremezlik alıyorum hemde ssk li çalışıyorum

Ssk li iken is kazasindan dolayi surekli is gorememezlik aliyorum ve ssk li calisiyorum kesilmiyor sizin tarim bagkuru dan surekli is gorememezlik ve kesilmemesi lazim ...ssk ya gidip sorarsan daha garanti olur bana sorsan kesilmez benim kesilmedi ssk dan aliyorum surekli is gorememezligi

Üst Alt