Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çay pahalıya patladı! [O an]

Passion34

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba aranıza yeni katıldım.02/08/2019 tarihinde arkadaşımla 2 aile çay içmeye gidelim dedik ve 2 araba yola çıktık.yolda arkadasımın peşinden giderken hatalı sollamam neticesi karşı yönden gelen araç ile kafa kafaya çarpıştık.Çok şükür karşı taraftan kimseye bişey olmadı.gideceğimiz yer çok kısa mesafe olduğu için kemer takmadım ben araçtan dışarı fırladım.Gözümü Açtığımda ambulans sesleri geliyordu bilincim açıktı kalkmak istedim ve vücudumu bırak parmak ucumu dahi oynatamadığımı fark ettim.felç olduğumu hemen anladım 12 sene önce skolyoz ameliyatı geçirmiştim omurgada 19 platin vida vardı onlardan biri kırıldı ve felç dedim ama vidalar sapasağlammış boynum kırılmış meğerse.1 gün bekledikten sonra ameliyat oldum 8 gün yoğun bakım sonra odaya aldılar.21 günde odada yattıktan sonra fizik tedavi hastanesine sevk olduk.3 ay yattıktan sonra taburcu oldum.önümüzdeki ay 1 buçuk sene olacak çok şükür her işimi kendim yapabiliyorum uzun zamandır.hafif aksayarak yürüyorum destek ilaç vs kullanmıyorum.küçük tuvaletimi hiç tutamıyordum şimdi 30 dakika tutabiliyorum büyük tuvalet max. 1 dakika.😊 Neyse yazacak çoook şey var ama uzatmıyayım.rabbim hepimize şifa versin inşallah.

Merhaba geçmiş olsun.

Hg....

O kadar zorluklara ragmen bu kadar güçlü olmanız gerçekten çok güzel ve herkesin başaramayacagı bir durum Allah yardımcınız olsun bol bol şifa versin inşallah

Üst Alt