Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cerebrolysin ve placenta suıs injeel diye ilaç kullanan var mı?

Sude.Aylin

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba

istanbulda yeni bir dr gittik cp (serepral palsi)'li kızım için plasenta suis injel cerebrolsin diye yeni bir ilaç başladı

arnızda kullanan varmı kızım serabral palsi konuşamıyo ve yürüyemiyo şuan birazda olsa faydası oldu

rabbim herkeze şifa versin

Slm hangi doktora gittiniz bizimde öyle bi durumumuz varda yardımcı olurmusunuz ilaç türkiyede varmi

biraz geç oldu ama kusura bakmayın istanbulda prof dr serdar dağ gittimiz dr biz 3 aylık dozumuzu bitirdik biz farkettimiz değişiklikler var dr bey 6 ay sonra gözle görülür degişiklikleri görcez diyor sabırla bekliyoruz ilaçlarımız türkiyede yok biri almanyada digeride avusturyadan geldi iyi geceler

Sude AYLİN nasıl sonuç alabildinniz mi sizden gelen cevabi bekliyoruz.

hayattar çok şükür sonuç alıyoruz kızım 10 adım kadar atıyo artık video sunu göstermek isterdim maşallah daha iyi artık

Çok sevindim sude hanım. Ne zaman yayınlayacak sıniz. Videoyu adresi buraya yazın ki izleyelem.

Üst Alt