Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cerrahpaşa tıp fakültesi hastanesi hakkında deneyimlerinizi yazar mısınız?

ayDÜNYAvazo

Aktif Üye
Konular
578
Reaksiyonlar
116
CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESI HASTANESI,
Bu hastaneye randevu aldım, yarın gideceğim.
Daha önceden yapmış Olduğum psikoloji testinin sonucunu alacağım.

2004-2007 arası bir dizi ameliyat oldum , güzmün beyaz kısmına pirinç tanesi kadar bir demir parçası girmişti 3-5 ameliyat oldum almadılar, alamadılar derken görezn gözümü kör ettiler .

Tabi cahillik suç benim üstüme kaldı , ailemde halen öyle bilir , televizyona çok bakmışım gözümün arkası yırtılmış gibi bir durum şeklinde beynimize kazıdılar . Aslında hiç görme kaybı olmayan gözümdeki yabancı cisimi alamadıkları için , en son ameliyatta bayağı uğraşmışlar ve bir gözümün bayağı bir görme kaybına sebep oldular :D

Kardeşim emin ol türkiyenin en iyi doktorları oradadır desem yeridir... ben kendim orda kaç Dr göründüm elhamdülillah çok iyi sonuçlar da aldım... karar senin ama ben tavsiye ederim

Tam bir egitim arastirma hastanesi iyide proflari var fakat bir duzensizlik bir yonetim bozuklugumu desem bilemedim...teknolojinin onca nimeti varken hala eski sistem.yurutulen sira islemleri var ama konu muayene degil rapor almak ise tam 3 aydir gozden rapor almaya calisiyorum her gitmemde farkli bir test isteniyor gidiyosun o testin oldugu bolume sansin varsa 20 gun sonra randevu veriliyor dusunun 3 ayda belki 10 yada 15 kez gitmisimdir raporum sonuclaninca psikolojiyede basvurmam gerekecek oyleki tukendim valla.

Ben yıllardır tedavi olurum göz polikliniğini, enfeksiyon bölümünü, kbb'yi iyi bilirim, şunu unutmamak lazım ki her bölümü ayrı değerlendirmek lazım ama teknolojik alt yapı denilince 90'lardan kalma bir hastane olduğuna girdiğim ameliyatta bizzat şahit oldum. Koskoca kbb bölümünde kemik kesmeye yarar cerrahi taşlama ve endoskopik ameliyat yapmaya yarar espiratördü yahut bu neviden cihazlar yok. Caldwell Luc metodu denilen bir yöntemle yapılacak ameliyata girdim tek gözümle görüyorum hafif yeşil bezden, üst damagın yanda üst çene kemiğinin son sınırından kemiği yatay kesip sinüse giriş yapılacak, kemiği 3-4 cm keseceksin inanırmısınız bildiğiniz keski çekiçle kemiği açtılar, her defasında her vuruşta kafatasını tümüyle hissediyorsun, ha bu kemik nasıl kesilir aç youtube'u izle, alet işler el övünür, bu dişçilerin kullandığı neviden cerrahi kemik kesen bir alet 1000 dolar versen alırsın, bu hikayenin nihayeti de tedavi cihetiyle bir sürü saçmalık oldu. O kadar açtılar sinüsü sadece biyopsi için parça aldılar, ben okuyup gitmişim tedavi için abselerin debridman denilen adıyla aspire edilmesi yanı bir şekilde cihazla yahut diyelim o da yok enjektörle emilip çıkarılması lazım, yapmadılar kolaya kaçtılar o kadar çekici bir nevi boşa yemiş olduk tümüyle değilse de. Göz de iyi bir hocaları var ünlü Murat Bey, Enfeksiyonda çok yattım, bina 60 model tedavi cihetinden başta yine hastalığımın tedavisiyle ilgili amerikan makalelerini okuyup gidiyorum hatta makaleyi doktora götürüyorum , neyse salla makaleyi, makalede yapılması gereken şeyler mesela antibiyotik tedavi yapılmadan evvel abseleri iltihapların drenaj yapılması gerektiği gerçeği yoksa tedavinin işe yaramayacağı gibi. Antibiyotik tedavi başlıyor tedavi olamıyor bir türlü sonra doktor bana diyor ki haklıymışsınız, en azından bunu diyebilen doktorları var. Kulak burun boğaz samatya da hemen cerrahpaşanın dibinde daha iyi bir alternatif olur. Daha yazılabilecek şeyler var ama cerrahpaşa öss puanı itibariyle en yüksek puanla aday alabilir ama İstanbulda bile en iyi hastane olamaz bırak Türkiye'yi

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde muayene tahlil ve tetkikler ücretli!?

İstanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesinin asistan muayenesi hariç bütün muayene tahlil ve tetkikleri ücretli bu konuda fikir sahibi kişiler ne yapılabilir tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen

Yakın zamanda istanbul da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi istanbul üniversitesi hastanelerinden engelli raporu alan oldumu hiç?

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden alınan engelli raporları E-DEVLET veya E-NABIZ a düşermi?

evet e nabıza düşer

Konu hakkında bilgisi olan varmı?

Yakın zamanda istanbul da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi istanbul üniversitesi hastanelerinden engelli raporu alan oldumu hiç?

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden alınan engelli raporları E-DEVLET veya E-NABIZ a düşermi?

Başka yere düşmezmi acaba? SADECE e-nabız A DÜŞERMİ?

Son düzenleme:
Başka yere düşmezmi acaba? SADECE e-nabız A DÜŞERMİ?

Başka yatan varmı bu hastanede özelliklede yakın zamanda?

Bu hastaneden rapor alan varmıdır?

Başka yatan varmı bu hastanede özelliklede yakın zamanda?

Bu hastaneden rapor alan varmıdır?

ayDÜNYAvazo

Canından bezdirirler mecbur kalmadıkça gitme daha yeni babam biopsi oldu 3 ay uğraştırdılar 5 dklık iş için çokda paragöz hastane herşeyi hastaya aldırıyorlar.

Üst Alt