Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Cetvele uygun puan verilmemesi hakkında ne yapılabilir?

mvagusta

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
1
Herkese merhabalar. Buna benzer bir durum yaşayan birileri kesin vardır diye konu açma gereği duydum. Cetvelde 40-50 puanlık durumlara bakılmaması veya 20 puan yazılması gibi bir duruma karşı yapılabilecek bir şey var mıdır acaba? 3 ayrı hastaneden teşhisli ve bariz olan kronik eklem çıkması durumuna 40 olması gerekilirken 20 verildi.
Bir diğer durum ise devlet hastanesinden ayrı özelden ayrı epikrizim olan bir hastalığada yok denildi.
İşim en absürd kısmı, bunu yapan hastanenin adı A diyelim.
A hastanesini cimer üzerinden şikayet ettim, cimer üzerinden B hastanesi cevap verdi. Karar verme yetkilerinin olduğunu ve buna gerekli donanıma sahip olduklarına dair onları haklı bulan bir cevapla karşılaştım. Ama bana raporu ve tedaviyi veren hastanede B hastaneseydi. Yani kendilerini garip bir duruma soktular. Bunlar için yapılabilecek bir aksiyon yok mudur?

İl sağlık müdürlüğüne İtiraz edip tekrar değerlendirilmen için talep oluşturabilirsin.

Bunun dışında yapacak başka bir şey yok gibi.. çok ciddi yanlışlıklar dışında heyet kararlarına pek müdahale yapılamıyor.

İtiraz etme hakkınız var.

@mvagusta,

Üst Alt