Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çocukluğunuzda etkisinde kaldığınız filmler

gitarci1

Yeni Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Çocukluk yıllarında etkisinde kaldığınız filmler hangileri ?

O dönemde bu filmleri izlemek büyük keyif verirdi.
Pazar günü gece sineması kuşağında ne çıkacak diye beklerdik.:)

Hatta bir film daha vardı ki :rolleyes:
O zamanki sartlarda inanılmaz derecede begenilmisti Yönetmenliğini Steven Spielberg ün yapmış olduğu ve hayranlıkla izlediğimiz E.T 👽 🛸
Şuan ki şartlarda izleyenler için basit bir film gibi gelse de
o zamanın bilim kurgu filmlerinde en iyiler arasında
yer alıyordu.Oscar ödülüne sahip olan E.T çocukluğumun unutulmaz filmleri arasında yer alıyor diyebilirim👈👈

Yalnız Değilsiniz/ Sonsuzluğa Yürümek

Top Gun
Ghost 'Hayalet'
Pretty Woman "Özel Bir Kadın" filmleri vardı.
Hatta bu filmlerin müzikleri Take My Breath Away,Pretty Woman,Ghost Unchained Melody büyük sükse yapmıştı.

Bir de Şener Şen-Kemal Sunal'ın Süt Kardeşler filminin "Gulyabani" sahnesi, ilk korku filmi deneyimim olmuştu.

xena_and_gabrielle.jpg

Siyah-Beyaz tvden izlemek zorundaydım. 1 hafta yolunu gözlerdim. savaşçı prenses Xena (zeyna)

Dizidir yazmış bulundum

Filmin ismini hatırlamıyorum ama bir kasabayı istila eden örümceklerle ilgili bir filmdi. Binlercesi insanlara saldırıp ağzından burnundan girip öldürüyordu. Sanırım örümcek fobim de bu film yüzünden oluştu:(

Brezilya dizileri vardı hayattan soğuttular resmen :) Çok çocukluğum sayılmaz gerçi.. Ben çocukken Saat 17 de İstiklal marşıyla TV de yayın başlıyor 24:00 de bitiyordu ve siyah beyazdı dizi yoktu

mac72 duygulandırdın beni:)
Ben de Zeyna Dizisini renksiz olduğu için değil,
mangır olmadığı için mecbur kaldığım siyah beyaz televizyonla izlemiştim.
gerçi o zaman çocuk yaşta değildim ama ben zaten 28 yaşına kadar çocuktum.malum beynin farklı çalışmasıı diyelim.

Üst Alt