Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Devlet engelli çocuklara fizik tedavi hakkı tanıyormuş..?

Konular
10
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar benım dun oğrendığım bır bılgıyı sızınle paylaşmak ıstıyorum
hanı evde bakım maaşları kesılıyor falan denılıyor ya benı dun sağlık bakanlığına bağlı fızık tedavı merkezınden aradılar ve kızıma yılda 40 saat ucretsız fızk uygulanacağı soylendı
okula gıdıyor ve ordada fızyoterapıst lerden de fızık uygulanıyor yanı bu maaşlar kesılecek falan laflar var ama devletımız hala ek fızık ıcın para öduyor okul ıcın ödüyor

ben bunu yenı duydum belkı vardı benım haberım yoktu bence cok guzel bırşey ben kendı kanımca haksız yere alanların kesılıyor cunkı evde bakım maaşları ağır durumdakınlere verılıyor
yanlışım varsa duzeltın burdan kımseyı kırmak ıstemem ama kurunun yanında yaşta yanıyor gıbı gelıyor bana fızık konusundada bılgısı olan burda paylaşırsa sevınırım

yılda 40 saat ?
valla onun da ne kadar verıldıgıde meçhul şahsen kapalı kapı ardında rht mrkzınde
benım oğlumda cplı, 2 yıldır gıdıyor, daha kalçasının uzerınde dahı oturamıyor desteksız,
anlayacagın hıc bır gelışme yok maalesef !

netıcede hepsı paraya bakıyor şahsen, özele yaptıracak gücümüz olsaydı fizik tedavıyı, yaptırdıkda zamanında ama nereye kadar, malum çok pahalı,

Bir dönem 1,5 yıl Ankara hacettepe ftr ye gidiyorduk, 35 lıra ıdı saatı, ama sonradan hocalar dersleri tamamen stajer öğrencılere bırakınca, baktım bozuldugunu farkettım oranın ayrıldık.

özel bir ftr cı bir engellıyı tedavı etse uzun bir muddet sonuc alınır ama, o ımkan nerde !

Ben bu imkandan yararlandım 3-4 yıl önce devlet hastanesinde fizik tedavi görmüştük 1 ay boyunca hergün gittik. Bu yılda özel bir dal merkezinde 30 seans olarak aldık doktor bey arada boşluk olduğunda tekrar bizi çağıracağını söyledi sanırım eylül gibi tekrar alıcak. Faydasınıda gördük diyebilirim. Eğer iyi bir fizyoterapist ise denemeye değer bence!!!

Üst Alt