Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Devlet engellilere yardım parası verecekmiş..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leman 01

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
arkadaşalr devlet engelielre 330 lira her ay yardım parası vercekmiş.kriterleri ne acaba

Yalan yalan inanma böyle şeylere.... Adamlar engellilerden daha ne kadar kesebiliriz diye düşünüyor lar

ne parasıya adamlar neye zam yapsakta bütce açığını kapatsak diye düşünüyolar:=)

merhaba.

hem çalışıp hem engelli parası diye bişi varmı

ya adamlar vergi indirimi adı altında bizler erken emekli olmayalım diye yapmadıkları dalavere kalmadı. şimdide kalkıp yardım parasımı verecekler? ben yardımlarını istemiyorum bana sadece hakkım olan vergi indirimi muafiyetimi elimden almasınlar onu versinler vereceklerse

Arkadaşlar benden duymuş olmayın Arap ülkelerinden 15 uçak dolusu dolar gelmiş.Kaynak sıkıntısı yok.Bu bir seçim yatırımıdır.Chp nin ASKUR projesine karşılık Akp de kendi projesini ortaya koydu.

ackurt nedemek arap ulkelerınden 15 ucak para gelmıs..

dün akşam cne5 haber bülteninde bende gördüm bu haberi

gelmiş ama paralar ne oldugu belli degilki

AKŞAM | EKONOMI | 30 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA
İşte dar gelirli için geçim paketi. AKADAŞLAR. Sizlerin bahsetdigi konu burdayazıyor isdeyen gazeteden okuyabilir.dahayasalaşmadı.

Ya böyle şeylere inanmayın hemen.Devlet verdiği 2022 maaşlarını binbir kelime oyunları yaparak kanunları farklı farklı yorumlayarak yersiz ödeme gibi bahanelerle verdiğinin on katını geri almaya çalışıyor.Elinize geçmedi sürece hiç bir şeye inanmayın.Devlet para vereceğine iş versin de çalışalım.Sosyal yardımlaşma vakıflarında milleti toplayarak dilencilige alıştırdı.Akp geçmiş devletin hazinesinin başına babasının parasını dağıtır gibi para dağıtıyor.Partide adamı olan yakını olan sosyal yardımlaşma dan ayrı yardım alıyor.Belediyeden ayrı yardım alıyor.Aşevlerinden ayrı alıyor.Çalışmaya ne gerek var.Çalışsa bu kadar alamayacak.

paralar gelmiş arkadaşlar recep bey uçurmuş paraları :)

Haydan gelen huya gider sonuçta bel bağlamamak lazım:)

Gandi'ye söylemezmiyim ben şimdi bunu :D yetiş gandi paa geldi götürüyorlar demezmiyim..:DD

ohhh engellilere ordan burdan para yagir demk simdide araplardan gelcekk;) iyi valla;)

verir verir çay kaşığıyla verip kazanla alırlar merak etmeyin

ee artikkk keyfiniz yerinndee;)araplardan geelcegini hic sanmiyorumm daha geec gun dubaii krizle ugrasiyorduuu ee diger arap ulkerinn durumu vahim;)

inanmayın yaw devlet şu anda engellilerden para alma derdinde :)))

arkadaşlar hiçte gülesim yoktu. sayenizde moralim düzeldi.

yav bazı abuk zubuk yorumlar okudumda devlet almasında filan yav bugüne kadar hangi engelliden haksız ne aldıki şimdi böle şeyler yazıyorsunuz ayıp yav bundan önceki 2022 maaşı diger hükümetlerin zamanında 200tl gecmezdi artı evde bakım yasası yoktu artı 38bin engelli isdihdam olucaktır buda yoktu ben hükümeti savunmuyorum tabiki bir takım yanlışları olmuştur ama engelliler konusunda 100de 100 iyi şeyler yapıyor bugüne kadar gelmiş diger hükümetlerle kıyaslayın sonra yorum yazın lütfen arkadaşlar

ackurt19;

Bu iddaalarını kanıtlarmısın ben devlet mağduruyum.Partide tanıdığı olan demişsin adam babasının oğlundan başkasına torpil yapmaz benden sana al gerçek iddaa...

A partisi B partisi bunlar boş işler. Hepsi aynı kaptan yiyor ahmet gider memet gelir.Bu zihniyetleri anca bunlar yönetir.Gayet doğal....

hayırlısı olsun arkadaşlar inşaallah olur verirlerde birçok zor durumdaki arkadaşımız faydalanır

bulent381;

Arkadaşım iyi şeyler yapılmıyor.Para vermek demek insanların ihtiyacını görmek demek değildir!

Pasta yemezsin de simit yersin!Sonuçta ALLAH kimseyi rızıksız bırakmaz.

Amma insanların protez,ortez,özellikli sandalye gereçleri hayatlarını ikame etmesi bu para vermeden çok daha mühimdir...anlayana...

O yapılan yardım tamamı ile özürlü ailelerinin oyunu çalmak içindir.Ülkeye KRAL olmak size tamamı ile sahip olmak içindir.

Sizi bilmem amma ben kimsenin kölesi olamam benim tek sahibim var!

YARATICIM

Nerden başımıza bela ettik bunları bunun gibileri..Biz den topluyorlar!Sadaka diye geri ödüyorlar.

A partisi B partisi fark etmez.Hepsi aynı...

Allah ın anayasası ile hükmetmeyenler ..................

arkadaşlar;

Bu gerçek bir konu ve kesinleşmesi ihtimali var, TBMM'de bu hafta görüşülecek olan teklifin yasalaşma ihtimali var. Eğer teklif Meclisde kabul görürse bakın neler olacak,

1- Bu yardım sadece maddi açıdan durumu iyi olmayan kişilere yapılacak,
2- Bakıma muhtaç özürlülere bakım hizmeti verilmesi için herhangi bir sosyal güvenlik kurumun tabi olmama şartı olmayacak
3- Aile birey sayılarının bölümüyle ortaya çıkan sonuçdan kişi başına düşen gelir hesaplanarak yardım yapılacak, asgari ücretin 3/2 den fazla olmayacak
4- Yardım gündüz bakımı için 403 YTL, yatılı bakım için ise 806 YTL her ay bir kişiye ödenecek miktar olacak

"Ağlamayan çocuğa meme vermezler. "

tak malzemesinde kit bile vermiyorlar artık aylık 330tl mi verecekler

_JoKeR_;

Üstteki yazımı okumadınız mı?

c-legg;

yeşil kart kullananlar için geçerlidir, çalışan yada annesinin veya babasının üzerinden görünenler vermezler sanırım

umarım meclisden geçer

Aman istemez ben çalışıp onlara yardımcı oluyorum benden kdv almasınlar öle yapacagına su kdv elektırık kdv dogalgaz kdv telefon kdv yap bir iyilik engellıden kdv alma ......adamsan dimi sıkar biraz bunlar almış elıne boya gelene fir fırça boyandımı boyandı ......

yeşillili;

her kelimesine katılıyorum, ayne şeyleri yazmaktansaalıntı yapayım, güzeldemiş arkadaş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt