Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Devlet hastanesinde onkoloji muayene ücreti çok yüksek!?

Duman6Kestik

Yasaklı Üye
Konular
40
Reaksiyonlar
0
Her hafta randevum var. Bugün vardı. Eczanede 49 lira muayene ücreti odedim . Önceki hafta 60 lira muayene ücreti ödedim. Her hafta böyle muayene ücreti istiyorlar. Arkadaşlar biri çalıyor gibime geliyor bu devlet mi yoksa eczane mi? Bu kadar yüksek ucret neden alıyorlar?

sadece onkoloji değil yan dal ücretleride çok fazla.gastroentoloji endokrin..eczane kısmına katılmıyorum.cunkı e devletten baktıgınızda zaten paranın devlete gıttıgı bellı.

valla daha bunlar iyi günlerimiz,her zaman söylüyoruz ama insanlar siyasi bakıyor bu olaylara,yok önceden sıra vardı,yok bilmem neydi,sanki şimdi sıra yok,birde habire ücret kesiyorlar,insanlar neyin ne kadar kesildiginide bilmiyor,yarın birde şehir hastaneleri olayı var,siz o zaman seyredin meseleyi,neyse durmak yok,siz devam edin;);)

hakancan06

Katılıyorum ama işte her yönden engellenmek bu oluyor galiba önceden sadece ilacın % 20 sini veriyorduk şimdi ise muayene ücreti ilaç katlı payı ve% bilmem kaçı

Ben 6 devlet hastanesi gezdim hepsi 3 ay sonraya tomografi günü verdi . Yarın özel hastanede artık 750 tl çektireceğim . aynı gün alıp doktora göstereceğim. Acil servise kız bakmaya gidiyor diyenler utansın !

[FONT=Arial]Tohum saç, bitmezse toprak [/FONT]
utansın
[FONT=Arial]! Hedefe varmayan mızrak [/FONT]
utansın
[FONT=Arial]! Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! Çatlarsan, doğuran kısrak [/FONT]
utansın
[FONT=Arial]![/FONT]

bu yazdığıma eksi veren AKP yalakası adam gibi çıkta neden eksi verdiğini yaz gerçekler neden zorunuza gidiyor

Üst Alt