Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Devlet sesimizi artık duysun: 15 Lira yüzünden Evde Bakım Maaşı verilmemesi ayıp! [Görüş]

emine44

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Devlet sesimizi artık duysun: 15 Lira yüzünden Evde Bakım Maaşı verilmemesi ayıp! [Görüş]

Merhabalar benim %70 in üzerinde zihinsel engelli çocuğum var. Evde bakım maaşına başvurdum... evde 4 kişiyiz. Kişi başına 15 tl fazla çıktı maaş bağlanamıyor.
Şunu duyurmak istiyorum, böyle zihinsel engelli çocukları olan annelere devletimizin bu maaşı 5-10 fazla çıkmasına bakmaksızın bağlaması gerekmez mi? Senelerimiz özürlü çocukla geçiyor, haketmiyor muyuz!?
Bir işe girip çalışmış olsaydık emekli olurduk böyle çocuğu olanların çalışma imkanı olmadığından mağdur oluyoruz. Bizim gibi annneler bize destek verip onlarda dertlerini dile getirsinler.
Haksız mıyım arkadaşlar ???????

devlet sesımızı duuuuyyy

ewet emıne kardeşim bende 18 yıldır engellı bır cocuk annesıyım sana katılıyorum sonuna kadar onlar bızım canımız cığerımız ama devletımızıde ne yapsın bu özurlulerı kulanıp para kazanmaya calışanlar var bunlara ınsan denmez ama bızım gıbı ınsanlar mağdur oluyor devlette ınce eleyıp sık dokuyo bu durumda ama bızde sesımızı duyuralım burdanda olsa senın gıbı benım gıbı anneler şimdı bakabılıyoruz ya bız ölunce ne olcak yavrularımızın halı işte problem bu değılmı

cok haklisin emine ablacigim..onlar gemiciklerle ,sunnetde altin sandiklariyla idare ediyorlar....belkide bana bu kis komur gelir......ozurlulerin suyunu sikacaklar,gostermelik evlerde yaslilara maas verecekler..eeee...umarim her sey istedigin gibi olur...

cok haklısınızzz

söyliyecek tek kelimem olmasada.YAZIKLAR OLSUNNNNNNNN.COK UTANC VERİCİ YAAA.BEN ARTIK BU DEVELETTEN UTANIYOM YAAAA.UATANIYOMMM.

bunlardan birinin zihinsel engelli bir çocuğu olsaydı o zaman nasıl çıkarırlardı kanunları nasıl savunurlardı hakkımızı yazıklar olsun

sende aldığın maaşda 15 lira indirim iste sonra tekrar bağlat

ablacıgım sende geliri olmayan bır akrabanı sızde oturuyor göster ıkamet cıkar vs,

Üst Alt