Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dideral ve olanzapin kullanan var mı?

fringe

Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
1
Arkadaşlar yeni doktorum dideral ve olanzapin yazdı.
Diderali kullandım,ama olanzapinden emin olamadım.
Bu iki ilaç hakkında ve olası yaygın yan etkileri hakkında bilgisi olan veya bu ilaçları kullanan varmı?

Bilgi paylaşımı için tşkler.

benim triod' im hızlı çalıştığı için doktor vermişti dideral 'i kalp ritminin düzene sokmak için herhangi bir yan etkisi olmadı faydasını gördüm

kardelenn

sersemlik veya uyku hali yaptımı? doktor bana huzursuzluğumu ve endişe durumumu düzenlesin diye verdi..ama biraz sersemlik yaptı bende..ama etkisini gördüm gibi..bugün 2. gün

ben 1 taneyi günde ikiye bölerek kullanıyorum herhangi bişey olmadı evet endişeye, heycanlanmaya ve bunlara bağlı çarpıntıyı düzenliyor.

Ben günde 2 kere kullanıyordum uykusuzluk yaptı bende dideral bende kullanmadım

olanzapini doktor yatmadan önce akşam içmemi söyledi;
uyku yapıyor ve iştah açarıyor bende.

selo_selo07

olanzapini kullanmıyorum.
açıkçası hiç bir ilaç kullanmıyorum....
sadece 2 gün dideral kullandım..oda norodol yapmışlardı acilde onun huzursuzluğu vardı..doktora söyledim dideral yazdı..2 gün kullandım..şimdi iyiyim.

ohh ilaçsız hayat ne rahat..( benim için öyle ), siz kullanın ilaçlarınızı..

aynaya bakınca gördüğünüz kişi sizmisiniz?
ben aynaya bakınca başkasını görüyorum bazen,aslında tamam biliyorum kendimi görüyorum,ama kendim bi başka..çok çabuk mu değişiyorum anlamadım...

fringe

ilac kullanmadiginiz icin boyle oluyor,daha kotusu de ola bilir,kendinizi tehlikeye atmayin,kullanin ilaclarinizi

diderelin faydasını bende çok gördüm iyi bir ilaç

ben adderall kullanmak istiyorum ama türkiye de yok yasak...

Üst Alt