Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Didim'de SGK'nın karşıladığı fizik tedavi var mı?

amicable

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
merhaba bir konuda yardımı alabilirim bir sorum olacak bana yardımcı olursanız sevinirim.didim'de bir otelde fizyoterapi yapıldığını ve bedelinin ssk tarafından karşılandığını duydum bilginiz varsa paylaşırmısınız

ssk karşılıyormu bilmiyorum ama Caprice Termal Otelde fizyoterapi yapılıyor doktorlar eşliğinde, termal kür merkezleri var orada..

isterseniz arayıp ssk kısmını bir öğrenin: 0256 822 1100
444 44 25

eğer doktorunuz termal tedavi şekilinde bi sevk verir ise siz öncesinde masrafları cebinizden karşılıyorsunuz sonrasında alacağınız fatura ile ssk ya müracat edip harcadığınz tutarı geri alabilirsiniz .. denizwill hanımın da söylediği gibi caprice palas ta bu tür bi tedavi var ..

Ben caprice otelin fizyoterapistiyim bizde elektroterapi yok manuel terapi yöntemleri , talassoterapi ve su içi tedaviler var ve sgk ile anlaşmamız yok...bilginiz olsun

teşekkür ederim araştıracağım

burada didimde havuzda terapi yapıldığını duydum ve bedelin sgk tarafından karşılandığını bilen varsa rica edicem resmi gazetede yayımlanmış yaklaşık 1 sene önce duyduğum kadar ile

Sgk karşılamıyor ancak yeni açılan kurumumuzda (Herafiz) özel sağlık sigortası haziran 2018 tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Konaklama imkanı bulunmaktadır.

Üst Alt