Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diğer aile yardımı ne zaman ödenir?

Konular
34
Reaksiyonlar
2
Merhaba diger aile yardımı başvurdum sonucu baktım teslim edebilir yazıyor ne zaman hesaba geçer

arkadaşlar biraz önce baktım banada diğer aile yardımı gıda yardımı
mütevelli heyetinde diye bişey var sosyal yardım sorgulamada
bilen varmı nakit paramı yatar miktarı ne olur daha önce alanlar
cevaplarmısınız ?

Halk Bank ATM Yolu ile Nakit olarak çekiliyor miktarı 800 Tl
Bunun için Telefon numaranıza SMS İle bir kod gönderilir bu kodu kullanarak ATM'den kartsız işlemler bölümünden çekebilirsiniz.
Alıcının TCKN Numarası cep numarası Kod ve işlem anında arıca gönderilen şifre ile çekmeniz mümkün.
Eğer SMS ile kod gönderilmemiş ise Kurumdan sorgulaya bilir ve yine Halk Bank veznesinden alabilirsiniz.

biz ptt den engelli maaşı alıyoruz postaneye yatmaz mı birde ben hiç
halkbantan almadım ama neyse teşekkür ederim sağolun...

@ADALETE SİTEM siz 800 lira demiştiniz ama gıda yardımı adı altında bana
1500 lira çıkmış e devlette teslim edilelebilir diyor daha almadım zaten ben daha önce
hiç 800 lira almamıştım

Gıda YardımıYardımın Hak Sahibi / T.C. Kimlik NumarasıNİZAMETTİN ŞEN / 11972824532Başvuru Tarihi31/05/2024Ödeme Miktarı1.500,00 TLÖdemenin DurumuTeslim EdilebilirYardımın DurumuDevam EdiyorVakıf BilgisiSELÇUKLU-KONYA NİŞANTAŞI MAHALLESİ ŞAHİN AĞA SOK. NO: 21 SELÇUKLU KONYA Tel No: 144

engelli maaşım ödeme günü 7 hazirandı gece 00 dan sonra
çektim bilginize...

Üst Alt