Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diğer aile yardımı teslim edildi ne demek?

enlrngzlsi

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhabalar. Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce e-devlet sosyal yardım bilgilerinde adıma başvuru göründü. Ben başvuru yapmamıştım. Hane yardımı ( Diğer Aile Yardımı) adı altında. Sırasıyla; Tedarik edilmedi, Teslim edilebilir, Teslim edildi, diye göründü. Detay bilgisinde 750 ₺ görünüyor. Ancak başvuranda ben değilim, teslim alanda. Sosyal kartıma atm'den, ziraat bankası hesabımada internet üzerinden baktım. Bu para görünmüyor. Bilginiz var mı?

enlrngzlsi
Kardeşim, e devletten ptt kurum ödemelerine baktınmı.
Şayet adına yapılan bir ödeme varsa sosyal kartında görünmez,ptt'ye yatar ve ordan kimlik ibrazınla çekebilirsin.
Senin paran bence ptt'de senin çekmeni bekliyor.

Alo 144 sistemlerinde böyle bir paranın görülmediği ve PTT deki arkadaşta sistemde böyle bir paranın olmadığını söylediler. Benzer bir durum yaşayan kimse yok mu?

Adresine en yakın ziraat şubesinden alabilirsin..kimliginle gişedeki memura yardım parası yatmış dersen alırsın

Üst Alt