Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dilekçe verdim ama 2022 maaşımla ilgili hala bir gelişme olmadı..?

şovmen

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
bülent abi bende alamadım 2022 alıyordu 5 yldır gittim yaymamış dediler ne yapmam gerekir

kurumunuzdan ..........sicil numarasıyla 2022 maaşı almaktaydım ama ...../...../ dönemleri maaşım postaneye yatmamıştır maaşımın neden verilmedigini tarafıma bildirilmesi gerektigini bilgilerinize arz ederim..

böyle bir dilekçe yazarsanız gerekli cevabı adresinize yazılı olarak gönderriler.

dilecenin diger kısımlarını nasıl yazacagınızı biiyormusunuz üst metni adre imza tarih kısımlarını falan??

göndereceginiz adres;
SGK Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No:7 Kızılay/ANKARA

eger ankaradaysanız bizzat elden götürüp verebilirsiniz.

yok ben çorumdan tam olarak ne yazacağımıda nereye yolaayacağımıda bilmiyorum ilginiz için tşk

slm ben 2022 maaşımı 4 senedir sorunsuz alıyordum 3 ayluk tabi ama bu ay yatmamış dediler postaneden neden yatmamış olabilir nasıl öğrenebilim slm lar:eek:

Sosyal Güvenlik Kurumuna dilekçe yazın.

yok hiç bişi yanı tas aynı tarağım

bir arkadaşım tc numaranla bak dedi baktım 2022 maaşı aktif diyor ama postanede yok çorumdaki sgk dilekce yazsam yeterlimi arkadaşlar

slm dilekçeyi yazdım yolladım 1 hafta oldu cevap gelmedi sürermi daha

arkadaşlar bilen yokmu dilekçe ne zamana kadar süerer gelmesi

Arkadaşlar dilekçe yollayan varmı ne kadar zamanda cevap geliyor 2 haftaya yakın oldu gelmedi

Sosyal Guvenlik Kurumundan (SGK) 1 Ay icinde net bir cevap alamazsaniz , iadeli tahutlu postayla tekrar dilekce yazin tekrar cevap gelmezse SGK yi calisma ve sosyal guvenlik bakanligi denetler calisma ve sosyal guvenlik bakanligina konuyu detaylariyla anlatin ve cevap alamadiginizida belirten ayri bir dilekce yazin.

SGK ya ikinci yazicaginiz dilekcenin bir ornegini ve iadeli tahutlu posta icin size verilen kagidin bir ornegini bakanliga yazacaginiz dilekceye ekleyin.

sevgili oturan boğa ben dilekçe yazdım 1 ay oldu hala cevap gelmedi size yazdım sizdende cevap alamadım bi yardımcı olurmusunuz sürermi daha

abicim 2005 yılında baş vurmuştum 2 ay içerisinde maaşım bağlandı her 3 ayda bir alıyordum fakat mart ayı yatmamış die vermediler siteden adres aldım dilekçe yazdım 1 ay oldu cevap gelmedi 2.si tc kimlik numaranla bakın dedi siteden bazı arkadaşlar baktım aktif yazıyor.anlayamadım neden yatmamış bi yardımcı olursanız sevinirim.saygılar

Aktif yazıyorsa dert etme... Geçici bir sorundur. Bugünlerde cevap gelir ve maaş yatar...

sevgili oturan boğa bana nezamana kadar gelmezse tekrardan dilekçe yazacağımı bildiririrseniz sevinirim saygılar anneler gününe yetişsede annecime bişiler alsammmmmm)))

postacı yolu gözlüyoruz hacı yolu gözler gibi gel postacı gel gel gel bekletme beni))))1 ayı geçtin uzaydanmı geliyon ne)))))

sevgili hüzün bilgi edinmeyi nerde yapacak ilgin için tşkr

huzun bilgile için tşkr yazdım ama 15 iş günü içerisinde gelecekmiş cevap çok tşkr ederim

inş bende hergün bakıyorum ama bu arad postaneye gitmeme gerek yok demi belki yatmıştır diycem ama yatsa o zaman yatardı

[SIZE=2][/SIZE][SIZE=2][/SIZE][SIZE=2]2022 sayılı yasa uyarınca bağlanan aylıklarınız düzenli olarak gönderilmektedir.T.C.Kimlik numaranız ve de tanıtım kartınızla PTT Şubesine müracaat etmeniz halinde aylıklarınız tarafınıza ödenecektir.Şayet ödenmemesi halinde nüfus Müdürlüğünden alacağınız nüfus kayıt ile (PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TUNA CD.NO:7 KIZILAY adresine) kurumumuza başvurmanız gerekmektedir[/SIZE]

sevgili hüzün msj geldi bu şekilde tşkr ederim arkadaşım beni sevindirdin Allah 'ta seni sevindirsin saygılar bakalım yatmış mı?

hastalandım gidemedim inş yarın gidecem yatmıştır inş eğer yatmadıysa benmi ank gidecem evraklarla yoksa gene bilgi edinmeden hallolurmu?

sevgili hüzün bana konularda bilgilendirdiğin için çok tşkr dediklerini yaptım postaneden yolladığım +iadeli taahhütlü yaptığım halde gelmedi cevap bilgi edinmeden yararlandım saol maaşımı tekrar çekmeye gittim .yok dediler Ankara'da arkadaşlar getir evrakları dediler sgk çıkalım die bi gitmeden postaneye gittik ama ank da orda yatmış görünüyor hiç bi işlem yapmadan aldım anlamadım bişi koskca postanede alamadım 100 tl masrafım oldu başka yerde çektim.

Sanırım postanedeki memur tc kimlik numaranı yanlıs giriyordu ! adamlar devamlı bilgisayar basında islem yapıp para hesaplamaktan 4 goz olucak dusun sene bu gibi seyler gayet normal!insallah faturalar icin aldıgı paraları tam tahsil ediyorlardır.:))(maasından kesilmesi acısından o kadar calıs sonrada dikkatsizlik yuzundan maasından kesintiler olsun)

valla haklısın oda olabilir diycem ama 2 kez gittim yatmamış dediler di Ank da çektim maaşı))))

Üst Alt