Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dirsek kırığı sonrası oluşan fonksiyon kaybı için hangi oranda rapor verilir?

Eurocutter12

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar sağ dirsek olekranon kırığı geçirdim dirsege platin takılar vidalar ve ciltte iz var tam açılıp kapanmıyor ve el içi gökyüzüne dönmüyor buna ne derecede oran verilir lütfen bir cevap verin

şahsi fikrim , bence hemen rapor almaya gidin şansınızı deneyin. başka rahatsızlıklarınız varsa onlarıda eklettirin.

bu konuda deneyimi bilgisi olan ?

Ben heyete girdim arkadaşlar sadece oran bekliyorum is kazası sonucu dirsegim kırıldı hareket kısıtlı tam açılıp tam kapanmıyor birde bilegim dönmüyor iz var iki kolumu one doğru uzattığım da sağ kolum kısa kalıyor tam açılma olmadığı için sizce oran ne olur cevaplarınızi bekliyorum

Eurocutter12

benim de kolum iki kere dirsekten kırıldı ve diğer koluma göre yanlış kaynatıldığı için on santim kısa kaldı
malesef ki yüzde 2 gibi şaka gibi bir oran verdiler
kolum tam açılmadığı halde kısa kalmasına rağmen, iş yapabiliyorsun sıkıntı yok dediler
vida platin önemli değilmiş onlar için

Merhaba arkadaşlar benim dağ dirseğine çok parçalı radius başı kırığı oldu. Ameliyat falan yapmadılar yüksek sağlık kurulundan %13.1 sürekli iş gücü kaybı verdiler. İş kazası olduğu için maaş alıyorum SGK dan. Çalıştığım firma ile mahkemen devam ediyor 1.5 yıl oldu bekliyoruz bakalım. Herkese geçmiş olsun.

Üst Alt