Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diş tedavisi için fark ücreti ödeyecek miyim?

asadas05

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
Merhaba,
Dişimin birisinde çürüme var ve muhtemelen dolgu olacak ve genel diş temizliği yaptıracağım..
İl özel idaresi bahçelievler diş sağlığı merkezi yakuplu kliniğinden randevu aldım. Arkadaşım dişlerine köprü yaptırmış 2 tane 170 tl gibi ücret farkı almışlar.(engelli değil arkadaş)
Şimdi ben dolgu yaptırsam ve diş temizliği yaptırsam ücret ödeyecekmiyim?
konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirme yaparsa çok iyi olur.
Teşekkürler.

Dolgu diş çekimi gibi tedavilerde ücret ödemezsiniz ama protez yaptırırsanız fark ücreti ödersiniz

Tek bir diş için köprü veya implant maliyeti ne civarlardadır? Özel doktorda muayene ve tedavi olsam devlet katkısı var mı?

Köprü özelde 300 tl civarı implant ise 1500 tl civarı.zaten implant devlette yok ve katkıda verilmiyor diğeri köprü için devlette 60-80 tl civarı fark ödersiniz,ama özelde değişir

Bu meblağlar tek diş için sanırım. İlginize de teşekkür ederim .

ilginize teşekkürler.
Devlette; Muayene,röntgen,dolgu çekim, temizleme gibi tedaviler ücretsiz.
çamlıca, bir arkadaşım köprü olmuştu 2 dişe 150 tl fark verdi.. Durumun müsaitse özelde yaptır bence daha garanti olsun.. Özelde malesef devlet katkısı yok diye biliyorum ben. Çok fena bir kalabalık var 80-90 lı yıllarda ki hastaneleri andırıyor millet daracık binalarda iç içe tedavi sırası bekliyor (yakuplu diş kiliniğinden bahsediyorum)
Herkese geçmiş olsun..

Üst Alt