Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dünyanın en güzel hissi

Dünyanın en güzel hislerinden biri benim için;
ALLAH KERİM demek 😇😇😉😉

Dünyanın en güzel hissi zihniyet ve vicdanın rahat olmasıdır ... 😇☺️

iddaa kuponun 90+5 te atılan golle tutmasının verdiği sevinç tek geçerim :))

Iyi bir insan olmanin bilinmesi

baba olmak ve tabi ki dünyanın en güzel eşine sahip olmak :)

Kilonuzla dalga geçmeyen adamları sevin. Sabah uyandığınızda yeni çıkmış çıkmış sivilcenize iğrenerek bakmayan, saçınızda 3-5 beyaz görüp de alaycı bakışla yaşlandığınızı söylemeyen, kemerli burnunuzu, kalınlaşan belinizi dert etmeyen adamlardan bahsediyorum. Ne güzeldir bu adamlarla yaşlanmak ve ne şanslıdır onlara rastlayan kadınlar...

Kilonuzla dalga geçmeyen adamları sevin. Sabah uyandığınızda yeni çıkmış çıkmış sivilcenize iğrenerek bakmayan, saçınızda 3-5 beyaz görüp de alaycı bakışla yaşlandığınızı söylemeyen, kemerli burnunuzu, kalınlaşan belinizi dert etmeyen adamlardan bahsediyorum. Ne güzeldir bu adamlarla yaşlanmak ve ne şanslıdır onlara rastlayan kadınlar...

hem cinslerini vurmuşssun yere hocam ne yaptın :):)

kusura bakma katılmıyorum sana :) seven zaten onları görmez,sevdiğinin gözlerine bakmaktan.hem sende erkeksin nie bizi lekeliyorsun oldumu reis ya. bak şimdi kadın milleti ayaklanacak :):):) işte siz böylesiniz,erkek milleti değil mi hepiniz aynısınız naraları başlayacak :):):)

sanırım bide kız babası olmak herhalde harika bir his olurdu :)

Olmuyorsa da bir miktar zorladım her zaman. Çünkü elimden geleni yaptım diyebilmek dünyanın en güzel hissi.

Susan birini sessizce dinleyebilmek.

Ormanda hamakta sallanarak hafif esinti ile yaprakların sesi varsa hafif kuş cıvıltısı oooffff harbi özledim :/

Çocukluk arkadaşlarınla yıllar sonra yüzlerce kilometre mesafede kaderin seni bir araya getirmesi ve ellerde biralarla sahilde, kimine göre komik kimine göre saçma anılardan bahsedip kahkaha eşliğinde edilen muhabbet.

Üst Alt