Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Düşük ayak ve ayak güçsüzlüğü için cihaz arıyorum!?

dragonsga

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
1
mrb arkadaşlar düşük ayak yada güçsüzlük için xft 2001 d adlı bi cihaz var acaba aranızda kullanan oldumu.faydası zararı kullanım zorlukları nelerdir.

dragonsga

Merhaba, ottobocks da buna benzer bır cıhaz denedım ama bende sinir kesılmesinden kaynaklı oldugu ıcın düşük ayak işe yaramadı. Genelde sinir yaralanması kesık, kopma vb olmaması halınde işe yaradıgını belırttıler.

ben felç geçirdim benimde sol ayak düşük
işe yarar ise çok iyi nereden temin edilir fiyat nasıl acaba?

merhaba , düşük ayak da bana denilmişti bir ara sonra tendon kopması olduğu anlaşıldı .teşhis doğru mudur önce ondan emin olunuz.çok çektim ben de ta ki bir doktor böyle olmamalı diyene kadar . hepimize geçmiş olsun . tendon tamir edildi ama neler çektim şu an kaval kemiği bölgesinden boydan boya alınmış yedek tendonla yama yapıldı daha iyiyim .düşük ayak için mr bt vs çekildi mi?

Geçmiş olsun Gazi mahallesinde Ottobocks un yeri var orda denemistim. Bi görüşün.

Arkadaşlar, polinöropati hastasıyım. Yürürken 2 ayağım da yere takılıyor. İstanbul ya da Ankara'da afo tarzı cihaz satan çok büyük bir yer var mı? Deneyip almak istiyorum. Çok çeşit olan bir yer olması lazım.

Esenyurt tarafında Mediclinic diye bu işleri yapan bir yer var ben çok memnun kaldım orayı araştırabilirsin.

Üst Alt