Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Düşün ki o burayı okuyacak ne söylemek istersin...

Adam buna bulaşacağıma keşke tır çarpsaydı demiştir ha! Her kimse? 😂
Aynen 😂

Aayy karnim ağırdı gülmekten 😂

Işte her kadina bulasip ezemezler erkekler - kadinin üstünlüğü işte bu tir gibi ezmiş erkeği 😂

Yanliz aşkolsun mecnun tir yerine savaş aracindan bomba atilsaydi deseydin tir az olmus sanki 😂

Son düzenleme:
Niye kadinlar ezilsin mi mecnun yani 😂

Tabi değil mi alışmışlar kadin ezmeye 😂

Tabi değil mi alışmışlar kadinlarla uğraşmaya ezmeye değil mi 😂

Son düzenleme:
Sen de kadinlar ezilsin uğraşılsin mi istiyorsun mecnun yoksa- heralde hoşuna gitmemiş ezilmemis kadin görmek 😂

Bir kadınla ezilip ugrasilsa daha zevk mi verir acaba 🤔kusura bakma da doğayı rahatsız etme her kimsen yazsaydin o zaman -şimdi alıntı yapmanın mantığı ne yani ?

Demek ki sen de pek zevk aliyorsun kadın ezilmesinden ugrasilmasindan 🤔
Hani erkeksinya öyle yazabilirdin o zaman ya da bir kadin yazabilirdi her kimsen doğayı rahatsız etme şeklinde - demek ki size hoş geliyor kadinla ugrasilmasi

Şimdi alıntı yapmanin mantığı nedir yani kusura bakma da

Ben bir kadinla ugrasilsa tepkimi veririm ama siz de yok bu ?

Son düzenleme:
Bak sesini cikarabiliyorsun mesela o zaman sesini beni rahatsiz edene neden çıkarmadın mecnun acaba ?

Kusura bakma da mecnun biraz sinsi gördüm seni !

Siyasî yorumlarında da ezilenden tarafim gibisinden yorumlarin var ama kusura bakma sen de ezmeyi sevensin !

Ezilene ugrasilana seyirci kalmayi bilip şimdi alıntı yapmanin mantığı ne yani

Mecnun Bey bak ne güzel erkek adam gibi sesini cikarip alıntı yapmissin pekiiiiiiii o zaman neden erkek adam gibi sesini cikarip da doğayı rahatsız etme diye yazmadin acaba
Beni rahatsız edene tepki verenden de rahatsizlik duyuyorsunuz bazilariniz utanmadan bir de - oldu ne güzel ortaminiz var yaaa sizin yamyamlar gibi

Yani Sen sevinip mutlu mu oluyorsun benimle biri uğraştığı zaman valla bi doktora görün eğer böyle bi hissin varsa

Önce biii insanliginizi sorgulayin oldu mu mecnun - burda bi kadinla ugrasilinca çit çıkmıyor ama çit seslerini şimdi duydum mecnun yani - senden devrimci falan olmaz mecnun 😊

Son düzenleme:
Biz de seni insan bilip espirili yaziyorduk surda arkadasiz diye meğer sinsiymissin yaziklar olsun sana mecnun .

Mutlaka da doktora görün- bir kadini rahatsiz ettikleri zaman sesim cikmaz aradan on ay geçer ezme amaclı uğraşma amaclı keyif amaclı alıntı yaparim sesim çıkar- sesimde bir sıkıntı mi var de doktora mecnun 😊

Son düzenleme:
Benimle uğraşıldığı zaman sesine tir mi carpmisti da sesin insan olarak cikmiyordu mecnun zevk mi alıyordun benimle uğraşıldığı zaman valla bi doktora görün bence 😊

Mecnun Bey de sinsi yılan gibi
Bir ara stres topu gibisin doğa evrim senin yazdıklarını okuyan yaşlanmaz insanı gulduruyorsun yazardi basliklarda bana- artık ne olduysa sinsi dna si harekete geçmiş heralde benim üzerimden sinsilik yapiyor dna sinda ki sinsilik ortaya çıkmış- doğa evrim kadar kafana taş düşsün mecnun 😊

Bu ergenler de sıkıyor insanı bi yerden sonra i-nsan kendini anaokulunda gibi hissediyor .Başka bi olayları yok hep aynı cocuk sinsilikleri yani .gidip parkta bahçe de oynasalar aslinda .

Gel beni bi boğ da o ........bi rahatlasın artık 😊

Yoksa........rahatlamaz 😊

Sanki .......bana bağlı gibi 😊

Sokakta kedi köpek görsen heralde gebertirsin 😊

Son düzenleme:
Tepsi.........bi rahatlasın artik 😊

Tencere dibin gara seninki benden gara 😊

Sirlar dunyali 😊

Tepsi........bi rahatlasın gel beni bii boğ da 😊

Biz de seni insan bilip espirili yaziyorduk surda arkadasiz diye meğer sinsiymissin yaziklar olsun sana mecnun .

Mutlaka da doktora görün- bir kadini rahatsiz ettikleri zaman sesim cikmaz aradan on ay geçer ezme amaclı uğraşma amaclı keyif amaclı alıntı yaparim sesim çıkar- sesimde bir sıkıntı mi var de doktora mecnun 😊
Doğa sen bana neler yazmışsın böyle üzüldüm ya, kalbimi kırdın.
Elbette seni kimse rahatsız etmesin, hem sen güçlü bir kadınsın kendini ezdirmezsin biliyorum, ezmeye kalkanı çaput edersin.

Doğa sen bana neler yazmışsın böyle üzüldüm ya, kalbimi kırdın.
Elbette seni kimse rahatsız etmesin, hem sen güçlü bir kadınsın kendini ezdirmezsin biliyorum, ezmeye kalkanı çaput edersin.
Valla sen beni kırdın asıl mecnun neden dersen on ay önce ki konuyu alıntı yapip güya beni kavgacı sataşan olarak göstermeye mi calistin acaba - ben senden gene de özür dilerim mecnun ben seni severim iyi bir insansin ama bu yaptiginla beni kırdın da neyse
Durum tam tersi bana satasildigi uğraşıldığı için bunları yazmisim ben de değil mi
Şeref namus diye .......yırtan her gün köpek gibi üreyen bana satasanlar oluyor bir değil beş değil mesela
Şimdi burdan soruyorum................sereflileri bana sürekli bu şekilde satasmayi biliyosunuz da erkeklere niye sesiniz çıkmıyor şeref şeref diye
..........sereflileri evinize birilerini alirken sevgili yaparken on kisiyle yazışırken munasebette bulunurken bana mi soruyorsunuz
..........sereflileri bana yamuk yapmaya çalışan erkeklere niye serefli sesiniz çıkmıyor da bana cikiyor
.........sereflileri zorla kadinlara namussuz damgası atmaya çalışıyorsunuz

........sereflileri kendi namusunuza bakin artık

.......sereflileri namussuz olan namussuzlarla sürekli konuşur demi - konusuyomuyum yok s.tir cekip konusmamisim- eeeee daha siz neyin serefinden bahsediyorsunuz zirt pırt serefliler o koca patlayan burnunuzu biraz da kendi namusunuza sokun artik biiiii

Neymis efendim şöyle yazmissin eeeeee o ne yazmış peki niye yazmış amacı neymiş de ben de öyle yazmisim ........sereflileri biraz da erkeklere saldırın serefliler
Siz kimsiniz de benim namusuma dil uzatıyorsunuz
Siz kimsiniz yaaa ben size aciklama yapıyorum bi de 😡

Son düzenleme:
Üst Alt