Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

e-Devlet sisteminde evde bakım maaşı kayıt getirilemedi uyarısı alıyorum!?

tahribatt

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
3
E devletten ebm ödeme bilgisi sorguladigimda kayıt getirilmedi uyarısı alıyorum.arkadaslar şu anda sizde de durum aynı mı.
Dün sorguladigimda ödeme bilgileri vardı.goruntuleniyordu.
Siz de durum nedir acaba

Hocam dedemin e-devlet hesabında da görünmüyor. Nisan ayı için gözüküyordu en son.

@tahribatt,

Kaç aydır boş o ekran. BAKİYE YAZIP 4747'Ye SMS atın yada bankayı arayıp bakiye bilginizi öğrenebilirsinz.
(EVDE BAKIM MAAŞI EKRANI DA ÖYLE O YÜZDEN YAZDIM)

@Kırmızıı,
Sistem düzelmis ama orada hesaba ne zaman yatırıldığı gözükmüyor kii, devlet ayın 7'si gibi yatırıyor hesaplara ama banka bir hafta bekletiyor içerde parayı, işletiyor parayı sonra hesaba geçiriyor, İntenet bankacılığı açın para yatınca hesaba mesaj gelir. Hiç uğraşmayın E devletle felan. Misal her ay 5-6 Aile benden haber bekliyor maaş yattı mı diye.. ben haber salıyorum sonra gidiyorlar çekmeye 😄

@Kırmızıı,
Yane orası da doğru. Her ayın 11 ila 15'i arasında yatıyor zaten. Eğer sizinkide aynıysa haber edebilirim yattığında hesaba.

Üst Alt